Atdod to Dievam

Atdod to Dievam

“Uztici Tam Kungam savus darbus [pilnībā nodod tos Viņam; Viņš liks tavām domām saskanēt ar Viņa prātu, un], tad tavi nodomi sekmēsies.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 16:3)

Ja vēlamies tuvas un personīgas attiecības ar Dievu, un tādu dzīvi, kas ir patiesi pakļauta Viņam, tad mums nākas visu savu būtību, visu, kas esam, nodot Viņam. “Dievs, es to visu atdodu Tev. Es atdodu Tev šo problēmu. Atdodu Tev šo situāciju. Atdodu Tev šīs attiecības. Es pilnībā to atdodu Tev. Man tā visa ir par daudz. Es pārstāšu raizēties un censties visu izprātot; es ļaušu Tev par to parūpēties. Dievs, tāpat es Tev atdodu arī visu sevi, jo es netieku ar sevi galā. Es atdodu Tev pilnīgi visu. Es atdodu Tev savas vājības un savu stiprumu. Es gribu mainīties, bet Tu esi tas, kas mani spēj mainīt.” Tā bija fantastiska diena, kad beidzot apjautu, ka Dieva darbs ir mani mainīt, bet mans darbs ir ticēt!

37. psalma 5. pantā ir teikts: “Pavēli Tam Kungam savu ceļu un ceri uz Viņu, gan jau Viņš tad darīs.” Ko nozīmē pavēlēt Tam Kungam savu ceļu? Tas nozīmē “nokratīt” to no sevis un “uzvelt” Dievam. Kad aizveļam savas problēmas un cilvēciskos prātojumus pie Dieva, tas nozīmē, ka uzticam tos pilnībā Viņam, un Viņš var mainīt mūsu domas, lai tās saskanētu ar Viņa gribu. Citiem vārdiem sakot, Viņa domas kļūst par mūsu domām, lai varam ilgoties pēc tā, ko vēlas Viņš. Kad tas būs noticis, mūsu nodomi sekmēsies, jo tie saskanēs ar Dieva plānu. Atlaid savas raizes un norimsti, lai vari dzirdēt, ko Dievs tev šodien saka.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Aizvel savas problēmas pie Dieva.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon