Dievam ir daudz kas sakāms

Dievam ir daudz kas sakāms

“Bet ir vēl daudz citu lietu, ko Jēzus ir darījis. Ja visas tās pēc kārtas [sīkumos] aprakstītu, tad, man šķiet, visa pasaule nevarētu uzņemt (te nebūtu vietas) sarakstītās grāmatas.” (JĀŅA 21:25)

Dievs ilgojas mums, Viņa bērniem, ļoti daudz ko atklāt. Ja vēlamies, lai Dieva balss saklausīšana kļūtu par mūsu dzīvesveidu, mums jābūt paklausīgiem, kad Viņš runā. Ikreiz, kad dzirdam un paklausām, mēs kļūstam jūtīgāki pret Dieva balsi un Viņa sirdi.

Mums ir dota iespēja kļūt par, kā man patīk teikt, mūžizglītības studentiem. Es katru savas dzīves dienu vēlos kaut ko iemācīties. Mūsu ceļš ar Dievu ir kā nebeidzams ceļojums. Tas ir gana izaicinošs, tāpēc mums jādzird Dieva balss un jāseko Viņa Gara vadībai. Svētais Gars vēlas tev kaut ko iemācīt gan šodien, gan katru jaunu dienu. Nelasi Bībeli tikai tāpēc, lai izpildītu savu dienas pienākumu, bet atver to ar ilgām iemācīties ko tādu, ko vēl nezināji. Svētais Gars ir mūsu Skolotājs, un es ticu, ka, ja vien atvērsim savu sirdi un klausīsimies, Viņš mums iemācīs ko īpašu. Kaut mūsu sirds sauciens būtu – “Dievs es gribu iemācīties par Tevi kaut ko jaunu, vēlos iepazīt Tavu sirdi un gribu arī ātri Tev paklausīt.”


Dieva vārds šodienai: Tu mācies un pieaudz Kristū nepārtraukti. Raugies uz to, cik tālu jau esi ticis, ne tikai uz to, cik tālu vēl jāiet.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon