Neapslāpē Garu

Neapslāpē Garu

“Neapslāpējiet (neapspiediet) [Svēto] Garu.” (1. TESALONIĶIEŠIEM 5:19)

Šodienas pantā mēs tiekam mudināti neapslāpēt Svēto Garu. Es ticu, ka viens no veidiem, kā apslāpējam Garu, ir ar sūdzēšanos. Jo biežāk izvēlēsimies pārtraukt sūdzēties un būt pateicīgi (kas ir pilnīgs pretstats šādai negatīvai attieksmei), jo lielāka brīvība būs Svētajam Garam līdzdarboties katrā situācijā. Ir dabiski sūdzēties, bet pateikties, kad tiekam pārbaudīti dzīves grūtībās, ir pārdabiski.

Cilvēki, kas sūdzas un žēlojas, nedzird Dievu, jo, lai Viņu sadzirdētu, nākas pārstāt sūdzēties! Lai iemācītos šo patiesību, man bija vajadzīgi daudzi gadi! Es žēlojos, sūdzējos un atradu vainu pilnīgi visā un visos, bet biju greizsirdīga, jo šķita, ka visi citi dzird Dievu, izņemot mani!

“Kāpēc ar mani nenotiek nekas labs?”, es žēlojos.

Deivs man nemitīgi aizrādīja – “Džoisa, ar mums tā arī nenotiks nekas labs, kamēr tu nepārstāsi sūdzēties ikreiz, kad kaut kas nenotiek tā, kā esi iedomājusies.”

Tas man deva iemeslu uz viņu atkal dusmoties, un es bieži atcirtu – “Tu nemaz nezini un tev pat nerūp, kā es jūtos!”

Problēma bija tajā, ka man vairāk rūpēja tas, kā es jutos, nevis Dieva apsolījums man palīdzēt. Dievs piedāvā mums Savu palīdzību, kad esam grūtībās, kā arī parāda, ko darīt; mums atliek vien pārbaudījumos saglabāt pacietību (pozitīvu attieksmi). Pateicība un pazemība, nevis sūdzēšanās, ir pacietības pazīmes. Iemācoties dzīvot saskaņā ar Dieva Vārdu nevis savām sajūtām, es aizvien skaidrāk sāku dzirdēt Dieva balsi. Sūdzēšanās atver durvis ienaidniekam, savukārt pateicība atver durvis Dievam.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Neapslāpē ar sūdzēšanos Svēto Garu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon