Seko ticībā

Seko ticībā

“Un Es tevi darīšu par lielu tautu, Es tevi svētīšu [ievērojami pavairojot parādīto labvēlību] un darīšu lielu tavu vārdu, un tu būsi par svētību [izplatot labo starp citiem].” (1. MOZUS 12:2)

Kad Dievs pirmo reizi mani aicināji sākt savu kalpošanu un atstāt darbu, kas man sniedza finansiālu drošību, man nepavisam nebija viegli paklausīt Dieva balsij. Šodienas pants ir tā rakstu vieta, ko Dievs uz mani runāja, iedrošinot nodoties Viņa plānam. Ir viegli lasīt šo pantu un domāt: “”Jā, es gribu tapt svētīts! Izklausās fantastiski!” Tomēr neaizmirsīsim, ka pirms šis varenais apsolījums piepildījās Ābrahāma dzīvē, Dievs no viņa prasīja paklausības upuri.

Ābrahāmam bija jāatstāj sava ērtā un pazīstamā dzīve, lai dotos pretim nezināmam liktenim. Daudziem tas šķistu pārāk riskanti, tikai ne Ābrahāmam. Ebrejiem 11:8 ir teikts: “Ticībā Ābrahāms ir paklausījis aicinājumam un gāja uz to vietu, ko nācās saņemt par mantojumu, un gāja, nezinādams, kurp viņš iet.”

Kad paklausām Dievam, būsim kā Ābrahāms un neļausim savam prātam raizēties. Kad Dievs runā un mūs vada, mums atliek vien sekot ticībā, uzticoties, ka Viņš svētīs mūsu paklausību un piepildīs mums dotos apsolījumus.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs piepilda tev dotos apsolījumus.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon