Sirdsšķīstie redzēs Dievu

Sirdsšķīstie redzēs Dievu

“Svētīgi (laimīgi, apskaužami laimīgi un garīgi bagāti – kā tādi, kas piedzīvojuši Dieva labestības radītu laimi un apžēloti ar Viņa žēlastības atklāsmi, neatkarīgi no viņu ārējiem apstākļiem) sirdsšķīstie, jo tie Dievu redzēs.” (MATEJA 5:8)

Ja mūsu sirdis būs šķīstas, mēs spēsim skaidri sadzirdēt Dievu. Viņa plāns mūsu dzīvei atkāsies pavisam saprotams. Pazudīs apjukums un bezmērķīga maldīšanās. Mūsu sirds stāvoklis Dievam ir viens no svarīgākajiem faktoriem. Ja slēptais sirds cilvēks tiek uzturēts labā garīgā formā, tas Dievam sniedz milzu prieku (sk. 1. Pētera 3:3-4). Bībelē teikts, lai pāri visam sargājam savu sirdi, jo no tās izplūst dzīvība (sk. Salamana Pamācības 4:23).

Izmeklē savu sirdi, savu iekšējo nostāju un savas domas, lai pārliecinātos, vai tur neatrodas kas tāds, kas Dievam nepatiktu. Vai tevī mīt rūgtums vai nosodījums? Vai esi ļāvis sevī iesakņoties tiesājošai vai kritizējošai attieksmei? Tava sirds ir mīksta vai cieta? Vai esi atvērts citu idejām un viedokļiem, vai arī esi nocietinājis savu sirdi? Bībelē teikts, ka mūsu atbildība ir savu sirdi sargāt.

Fiziskā, aptaustāmā sirds ir pats svarīgākais cilvēka miesas orgāns. Ja tā ir slima vai nedarbojas kā nākas, tas var izrādīties arī dzīvības vai nāves jautājums. Tāpat es ticu, ka arī mūsu sirds attieksme ir viens no svarīgākajiem garīgajiem elementiem, kam vajadzētu pievērst uzmanību. Ja ļaujam tai saslimt jeb piepildīties ar nepiemērotām atziņām, tad pavisam noteikti tas ietekmēs arī mūsu dzīves kvalitāti.


Dieva vārds šodienai: Ik dienas lūdz, lai Dievs uzrāda, vai tava sirds nav saslimusi (piepildījusies ar nepareizu attieksmi), un, vai tai nav vajadzīga palīdzība.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon