Atdod Viņam savus pelnus

“Cik tālu ir rīti no vakariem, tik tālu Viņš atliek mūsu pārkāpumus nost no mums.” — Psalms 103:12

Ja atdodam Tēvam savu nekārtību, Viņam piemīt spēja to pārvērst par brīnumu, un, ja vien Viņam uzticamies, Viņš izmantos mūsu kļūdas mums pašiem par labu.

Jesajas 61:3 ir teikts, ka Viņš pelnu vietā dāvā mums skaistumu, tomēr esmu pamanījusi, ka daudzi labprātāk turas pie saviem pelniem, pagātnes gruvešiem, kas kalpo kā atgādinājums par pieļautajām kļūdām un neveiksmēm. Es iedrošinu tevi atlaist šos pelnus un sniegties pēc kaut kā jauna.

Pārāk daudzi dzīvo pagātnē, jūtoties, ka nekad nesaņems otru iespēju. Vai arī tev vajadzīga otra iespēja? Lūdz Dievam pēc otras iespējas; varbūt pēc trešās, ceturtās vai piektās – vienalga, cik vien ir vajadzīgs! Dievs ir pilns žēlastības un ir pacietīgs ar mums. Viņa mīlošā laipnība nekad nepievils un nebeigsies. Bībelē teikts, ka Viņš ir atlicis mūsu pārkāpumus prom no mums, un mums vairs nav pie tiem izmisīgi jāturas.

Jēzus nāca, lai noņemtu nastas, bet tev jābūt gatavam tās atlaist un jātic, ka Viņš ir varenāks par tavām kļūdām. Atdod Dievam šodien savus pelnus.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka man nav jāturas pie savas pagātnes, jo Tu man dāvā Savu mīlestību. Tu esi gatavs sniegt man jaunu sākumu, tāpēc es atlaižu savus pelnus. Es tos atdodu Tev un ar sajūsmu gaidu, kādu skaistumu Tu no tiem spēsi radīt.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon