Vispirms padomā

Vispirms padomā

“Jums pienākas būt mierīgiem (pašsavaldīgiem) un nepārsteigties.” (APUSTUĻU DARBI 19:36)

Nav gudri piekrist kādam darbam, iepriekš neaprunājoties par to ar Dievu un nesagaidot, ka Viņš ar mums runās; tāpat nav gudri uzsākt jaunu projektu, vispirms nepadomājot, vai vispār esam tam gatavi. Bieži mēs apņemamies pārāk daudz un beigu beigās esam noguruši un izdeguši. Protams, caur Svēto Garu Dievs mūs stiprina, bet Viņš nestiprina mūs darīt to, ko Viņš nav paredzējis. Viņš nestiprinās mūs, lai mēs darītu muļķības! Ja reiz apņemamies kaut ko darīt, Dievs sagaida, ka turēsim savu vārdu un būsim uzcītīgi; līdz ar to Viņa padoms šodienas rakstu vietā ir “padomāt pirms runāt”. Kaut vai savās domās mums vajadzētu pajautāt Dievam, ko Viņš domā par kādu konkrētu darbu, pirms dodam tam savu piekrišanu.

Man to nācās apgūt diezgan praktiskā veidā. Es mēdzu ļaut savai aizrautībai pasteigties pa priekšu, un es piekritu jauniem projektiem, pirms pajautāju Dieva padomu, un tā rezultātā mans darba grafiks bija pārpildīts. Dievs man parādīja, ka, ja vien es būtu vispirms meklējusi Viņu un sekojusi Viņa vadībai, es būtu varējusi izvairīties no lieka stresa un raizēm.

Esmu droša, ka arī tev tiek dotas iespējas iesaistīties projektos, kas tev patīk un šķiet svarīgi. Es vienkārši tevi iedrošinu šodien nepiekrist nekam jaunam, pirms neesi par to nopietni padomājis un meklējis Dieva padomu un piekrišanu uzņemties ko jaunu.


Dieva vārds šodienai: Padomā pirms runā!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon