Uzticams mazumā

Uzticams mazumā

“Liec man piedzīvot Tavu žēlastību jau no paša rīta, jo es paļaujos uz Tevi! Rādi man to ceļu, pa kuru man jāiet, jo es paceļu savu dvēseli uz Tevi!” (Psalms 143:8)

Viens no veidiem, kā es mācījos uzticēties Dievam un dzirdēt Viņa balsi savas dzīves lielajos notikumos, bija, mācoties saklausīt Viņu mazajos notikumos. Kādu vakaru mēs ar Deivu un dažiem radiniekiem gatavojāmies skatīties filmu, bet nekādi nevarējām atrast TV pulti. Bez pults mēs nevarējām filmu ieslēgt, un tā nu visi ķērās pie kārtīgas meklēšanas, bet bez panākumiem.

Es nolēmu lūgt. Savā sirdī es klusi teicu: “Svētais Gars, lūdzu, parādi man, kur palikusi tā pults!” Tajā pašā mirklī iedomājos par vannas istabu – un tieši tur arī to atradām.

Tas pats notika ar mašīnas atslēgām. Biju tās visur izmeklējusies, bet bez rezultātiem. Tad es lūdzu un garā redzēju savas atslēgas uz mašīnas priekšējā sēdekļa, kur tās tik tiešām arī atradās.

Šie divi piemēri mums parāda, kā darbojas Svētā Gara dāvana, ko Bībele sauc par “gudrības runu” (1. Korintiešiem 12:8). Dievs man deva gudrības vārdus sameklēt TV pulti un pazudušās atslēgas. Ikvienam, ko piepildījis Svētais Gars, ir pieejama šī un vēl daudzas citas dāvanas. Šīs dāvanas ir pārdabiskas spēka izpausmes, kas dotas ticīgajiem, lai palīdzētu mums savu parasto dzīvi dzīvot pārdabiski.

Dievs mūs mīl. Viņam mēs rūpam, un Viņš ar mums runā arī par mūsu dzīves sīkumiem. Manā gadījumā Viņš “runāja”, dodot man domu par vannas istabu, kur meklēt pulti, un parādot man atslēgas uz mašīnas sēdekļa. Tad nu padomā, cik ļoti Viņš ilgojas runāt ar mums arī par visu svarīgo.


Dieva vārds šodienai: Atceries, ka Dievam tu ļoti rūpi, un Viņš vēlas ar tevi runāt pat par tavas dzīves sīkumiem.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon