Stipri turies pie cerības

“Jo viss, kas iepriekš rakstīts, rakstīts mūsu pamācībai, lai mēs, izturīgi [rimti un pacietīgi] būdami bēdās un iepriecu smeldami Rakstos, iegūtu cerību.” (ROMIEŠIEM 15:4)

Mums visiem ir nepieciešams iedrošinājums. Reizēm šis iedrošinājums vajadzīgs, lai mūs izceltu no nespēka bedres, bet katrā ziņā mums vienmēr noder iedrošinošs vārds, cerības stariņš vai īsziņa, kas liek saprast – “Tu to vari!”

Dievs ir pats labākais iedrošinājuma avots, ko es pazīstu, un mums vajadzētu meklēt savu iedrošinājumu un cerību pie Viņa. Viņš mūs iedrošina caur Svēto Garu, lai arī jātaceras, ka iedrošinājuma vārdus Viņš mums dod arī caur Savu Vārdu. Ļoti bieži, kad man vajadzīgs iedrošinājums vai stiprinājums cerībā, es ķeros pie Bībeles lasīšanas. Man ir vairākas mīļas rakstu vietas, kuras pārlasu un pārdomāju, kad man vajadzīgs spēks, atbalsts vai iedrošinājums.

Dieva Vārds ir pilns ar iedrošinājumiem, un, kamēr vien mums ir pieejama Bībele, mēs tajā atradīsim jaunu iedrošinājumu. Kādā no tulkojumiem ir teikts, ka Dieva Vārds ir kā zāles.

Kad tev vajadzīgs iedrošinājums – dodies pie Dieva Vārda. Kad tev sāp, esi nokaitināts, vīlies, apjucis vai noguris – dodies pie Dieva Vārda. Lai Viņa Vārds iegrimst tavā sirdī un dvēselē, kamēr gaidi Viņa klātbūtnē. Dievs nekad tev neliks vilties, un tu vienmēr vari paļauties uz Viņa Vārdu, īpaši, ja meklē cerību un iedrošinājumu.


Dieva vārds šodienai: Lai ko tu šodien darītu, stipri turies pie cerības.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon