Dievs palīdz mums augt

“Nedzīsimies pēc tukša goda, cits citu izaicinādami, cits citu apskauzdami.” (GALATIEŠIEM 5:26)

Katra cilvēka attiecības ar Dievu un spēja dzirdēt Viņa balsi ir citādāka, tāpēc droši veido komunikāciju ar Viņu tā, kā Viņš tevi uz to vada. Attiecības ar Dievu nebalstās smagā darbā vai nevainojamā izpildījumā; tās ir vienkāršas sarunas un ieklausīšanās Viņa balsī. Mums nav jācenšas nonākt tur, kur ir kāds cits, vai sadzirdēt Dievu tik precīzi un skaidri, kā tas padodas kādam citam, jo, iespējams, viņam vai viņai aiz muguras ir daudzi gadi, kas veltīti šādu attiecību izveidošanai, bet mums šis ceļš ir tikai nesen sācies. Nav nekā slikta, ka garīgi esam “jaunāki” kā kāds cits; Dievs joprojām dzird un atbild arī mūsu lūgšanas, neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu pieredze ar Viņu. Salīdzināšanās ar citiem mūs dara tikai nožēlojamus. Dievam ir labs prāts uz mums tikai tāpēc vien, ka mēs mācāmies un augam.

Salīdzināšanās ar citiem kavēs tavu garīgo izaugsmi. Dievs tevi pazīst ļoti personīgi, un Viņam tavai attīstībai ir izstrādāts personalizēts plāns. Viņš zina tavu pagātni, zina, ko esi piedzīvojis, tavas vilšanās un sāpes. Tāpat Viņš zina, kam jānotiek, lai tu kļūtu vesels, un vari būt drošs – kamēr vien tu Viņu meklē, Viņš tevī dara Savu darbu.

Man ir četri bērni, kuri ir ārkārtīgi atšķirīgi, un es nemaz nesagaidu, ka viņi būs kas cits, kā vien viņi paši. Esmu iemācījusies, ka arī Dievs mūs tā uztver. Esi tu pats, izbaudi sevi un izbaudi to garīgo izaugsmi, ko esi līdz šim sasniedzis.


Dieva vārds šodienai: Izbaudi to, kur esi, lai arī vēl neesi nonācis galamērķī.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon