Tev ir Aizstāvis

Tev ir Aizstāvis

“Kas vēl apsūdzēs Dieva izredzētos? Vai Dievs, kas mūs taisno [tas ir, kas mūs dara taisnus pēc Saviem standartiem? Kurš celsies, lai apsūdzētu vai gāztu tos, ko Dievs ir izredzējis?]?” (ROMIEŠIEM 8:33)

Svētais Gars ir mūsu Aizstāvis. Ja meklējam vārda aizstāvis oriģinālo nozīmi bibliskajā grieķu valodā, redzam, ka Viņš ir saukts par palīgu; Dievs Viņam ir licis mums palīdzēt, mūs aizstāvēt un iestāties par mums.

Burtiski sanāk, ka Svētais Gars ir aicināts mums būt blakus, lai palīdzētu jebkurā situācijā. Kad mums vajadzīgs kāds, kas mūs aizstāvētu, Viņš mūs aizstāv; gluži kā jurists palīdz savam klientam. Ir labi apzināties, ka mums nevajag pašiem sevi aizstāvēt, kad tiekam apsūdzēti par nepareizu rīcību vai motivāciju. Mēs varam lūgt palīdzību Svētajam Garam un arī sagaidīt, ka to saņemsim, jo Viņš ir mūsu Aizstāvis. Šai domai vien vajadzētu mums sniegt mierinājumu un iedrošinājumu.

Vairums no mums lielu daļu laika un enerģijas pazaudē, cenšoties sevi aizstāvēt, savu reputāciju, viedokli, rīcību, vārdus vai lēmumus. Līdz ar to mēs izniekojam daudz laika. Ja citi mūs tiesā, iespējams, pēc ilgiem centieniem mums izdodas pārliecināt par savas sirds šķīstību, tomēr problēma ir tajā, ka cilvēks, kura sirds vai daba ir ar iedzimtu noslieci uz nosodīšanu, ātri vien atradīs kaut ko citu, ko mūsos nosodīt. Labākais rīcības plāns ir lūgt, ļaujot Svētajam Garam darīt Savu darbu būt par mūsu Aizstāvi un Advokātu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Svētais Gars ir tavs Aizstāvis un Advokāts.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon