Atdodot visu sevi Dievam

“Dod godu Tam Kungam arī no savas mantas un piešķir Viņam visu savu ienākumu pirmajus, tad pildīsies tavi šķūņi ar pilnību, un tavas vīna spiedes plūdīs pāri malām pāri.” — Salamana pamācības 3:9-10

Ir daudzi, kuri vēlas no Dieva saņemt, bet nav gatavi visu sevi atdot Dievam. Patiesībā ir labi ikvienam no mums izvērtēt savu dzīvi un savas sirds stāvokli, vai esam devēji un vai darām visu, ko Viņš liek mūsu sirdīs. Būs reizes, kad mums nāksies no jauna apņemties būt par devējiem, ieguldot sevi, savu laiku un naudu Tā Kunga darbā.

Neļauj, lai velns atrunā tevi no došanas ar savām baiļpilnajām domām. Jēzus mūs iedrošina neuztraukties un neraizēties ne par ko, jo Dievs zina visas mūsu vajadzības un ir apsolījis par mums parūpēties (sk. Mateja 6:25-34).

Salamana pamācībās 3:9-10 teikts – “Dod godu Tam Kungam arī no savas mantas un piešķir Viņam visu savu ienākumu pirmajus, tad pildīsies tavi šķūņi ar pilnību, un tavas vīna spiedes plūdīs pāri malām pāri.” Kad tu visu sevi atdosi Dievam, Viņš būs uzticams un par Tevi parūpēsies.

Atdod sevi Dievam! Atdod Viņam visu, kas tu esi, visu, kas ceri būt, visus savus sapņus, cerības un vēlmes. Nodod to visu Viņam, un Viņš caur tavu dzīvi parādīs Savu spēku.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, šodien es atdodu Tev sevi visu – savas rokas, savu muti, savu prātu, savu miesu, savu naudu un savu laiku. Viss, kas man ir – ir Tavs. Es šodien gribu piepildīt Tavu gribu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon