Sagaidi vairāk!

Sagaidi vairāk!

“Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest.” (JĀŅA 16:12)

Vārdus no šodienas panta Jēzus runāja uz Saviem mācekļiem, norādot, ka viņi vēl nav gatavi dzirdēt visu, kas Viņam būtu sakāms. Tomēr Viņš apsola, ka nāks Svētais Gars, kas viņus vadīs visā patiesībā (sk. Jāņa 16:13). Tāpat Jēzus apsolīja, ka Svētais Gars turpinās mūs mācīt un atgādinās arī to, ko Dievs ir teicis caur Savu Vārdu (sk. Jāņa 14:26).

Šos vārdus Jēzus runāja uz vīriem, ar kuriem bija pavadījis kopā pēdējos trīs gadus. Viņi bija kopā dienu un nakti, un tomēr Viņš skaidri norāda, ka Viņam būtu vēl tik daudz ko mācīt un stāstīt. Varētu šķist, ja Jēzus būtu ar mums trīs gadus, dienu un nakti, tad mēs gan būtu iemācījušies visu, kas mums jāzina. Man jau šķiet, ka man pietiktu ar kādu pavadīt kopā vienu nepārtrauktu mēnesi, lai es varētu viņam pastāstīt visu, ko zinu. Tomēr Jēzus mudināja sagaidīt vairāk, jo Viņam vienmēr būs kas jauns sakāms ikvienā dzīves notikumā. Dieva atklāsme un Viņa Vārds ir progresējošs. Nobriestot Viņā, mēs spējam saprast to, ko iepriekš vēl nespējām. Mēs varam vienu un to pašu pantu izlasīt desmitām reižu un nākamajā reizē ieraudzīt kaut ko pavisam jaunu, ko vēl nebijām sapratuši. Tu vari sagaidīt, ka katru dienu Dievs mācīs tev ko jaunu, ja vien pievērsīsi uzmanību tam, ko Viņš tev saka un atklāj.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Sagaidi, ka Svētais Gars katru dienu tev iemācīs ko jaunu. Apsver iespēju iekārtot dienasgrāmatu, kur pierakstīt to, ko esi iemācījies.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon