Atdzīvini sevī liesmu!

“Aiz šā iemesla es atgādinu tev atdzīvināt (uzpūst ogles, atjaunot liesmu, lai tā turpinātu degt) Dieva žēlastības dāvanu [iekšējo uguni], kas dota tev…” — 2. Timotejam 1:6

Dieva mīlestībai nav nosacījumu, un tā nekad nebeidzas. Atceros, cik pārsteigta un sajūsmināta es biju, kad pirmo reizi Viņš atklāja man Savu mīlestību. Man šķita, ka es no laimes uzsprāgšu!

Bet ar laiku es pieradu pie tā, ka Dievs mani mīl, un vairs neizjutu tādu degsmi un liesmu.

Vai arī ar tevi tā ir noticis? Varbūt notiek tieši šobrīd? Ja tā, es ticu, ka tu kaut ko vari darīt.

Pāvils aicināja Timoteju atdzīvināt šo liesmu, uzpūst ogles, kas kādreiz dega ar lielu degsmi. Pāvila vēsts Timotejam šodien ir Dieva vēsts tev – atdzīvini sevi! Pārstāj dzīvot vecajā, nogurušajā ikdienā.

Mēs nedrīkstam aizmirst – vispirms mums jāpieņem lēmums uztvert dzīvi ar degsmi, un tikai tad mēs sāksim izjust sevī šīs karstās emocijas.

Tāpēc pieņem šodien lēmumu, ka katru rītu modīsies sajūsmināts par attiecībām, kuras vari veidot ar savu Radītāju. Uzpūt no jauna savu liesmu un dzīvo pārsteigumā par Viņa darbiem!

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es negribu nekad pazaudēt sajūsmu par Tevi! Es negribu dzīvot bez degsmes. Tas vien, ka varu Tevi pazīt, ir kaut kas fantastisks, un es izvēlos dzīvot sajūsmā par savām attiecībām ar Tevi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon