Brīvs domāt pozitīvas domas

Brīvs domāt pozitīvas domas

“Par ko domā savā sirdī, tas Viņš ir.” — Salamana pamācības 23:7 [tulk. no anglu valodas]

Raksti mums māca, ka ir svarīgi domāt par sevi veselīgas, labvēlīgas domas. Tu nevari iemīlēt dzīvi, ja nepārtraukti domā sliktas domas. Ja tas tev sagādā grūtības, iedrošinu tevi pieņemt lēmumu mainīt savu domāšanas veidu. Man pašai kļūt par pozitīvu domātāju visvairāk ir palīdzējušas lūgšanas Dievam pēc palīdzības – biežas lūgšanas.

Pats grūtākais tajā, lai tiktu brīvs no negatīvisma, ir atzīt, ka man ar to ir grūtības un lūgt Dievam pēc palīdzības. Tomēr, ja esi spēris pirmo soli, tu vari to uzvarēt, jo, kā teikts Bībelē, tu Kristū esi jauns radījums (sk. 2. Korintiešiem 5:17)

Daudzi dzīvē ir tikuši sāpināti, tāpēc baidās cerēt. Viņi domā šādi – “Ja es nesagaidīšu notiekam kaut ko labu, tad nebūšu vīlies, ja tas tā arī nenotiks.”

Arī es tā mēdzu domāt. Es biju vīlusies tik bieži, ka baidījos būt pozitīva. Kad sāku studēt Vārdu un uzticēties, ka Dievs mani atjaunos, skaidri apjautu, ka negatīvajām domām manī vairs nav vietas.

Mums jātrenējas domāt pozitīvi ikvienā situācijā. Ja piedzīvo grūtu dzīves periodu, sagaidi, ka Dievs to vērsīs tev par labu. Tev, kā kristietim, ir pienācis laiks cīnīties par savām domām, jo automātiski tavs prāts pats no sevis nekļūs viens ar Dieva domām.

Es tevi iedrošinu pavadīt laiku, lasot Dieva Vārdu un salīdzinot to ar savu domu dzīvi. Dod Dievam laiku tev palīdzēt izlīdzināt savas domas ar Viņa domām. Viņš parādīja man, kā kļūt pozitīvākai, un arī tev Viņš to atklās.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, es atzīstu, ka cīnos ar negatīvām domām un man vajadzīga Tava palīdzība. Izlīdzini manas domas ar Savu Vārdu. Atgādini man katrā dzīves situācijā, ka Tu visu vērsīsi man par labu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon