Dievs runā caur dāvanām un spējām

Dievs runā caur dāvanām un spējām

“Cilvēka sirds izdomā sev savu ceļu, bet vienīgi Tas Kungs pašķir viņa gājumu.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 16:9)

Cilvēki bieži prāto – “Ko man iesākt ar savu dzīvi? Kāds ir manas dzīves mērķis? Vai Dievam ir plāns manai dzīvei?” Viens no veidiem, kā Dievs atbild uz šiem jautājumiem, ir caur mūsu iedzimtajām dāvanām un spējām. Caur prasmēm un talantiem, ko Viņš mums ir devis, Viņš vada mūs pretim izpratnei par savu mērķi uz šīs pasaules.

Dieva dots talants, ko mēs bieži dēvējam par “dāvanu”, ir kas tāds, kas mums padodas viegli, bez piepūles. Piemēram, daudzi diženi mākslinieki instinktīvi jūt, kā salikt kopā formas un krāsas, līdz ar to viņiem no sirds patīk gleznot, veidot skulptūras, izstrādāt ēku dizainu. Daudzi dziesmu autori savā galvā dzird mūziku, un viņiem atliek tikai pierakstīt melodijas un/vai vārdus, lai radītu elpu aizraujošu mūziku. Ir cilvēki, kuriem piemīt iedzimtas spējas organizēt un administrēt, kamēr citi ir apdāvināti psihologi, kas var palīdzēt citiem izprast savu dzīvi un uzlabot attiecības. Lai arī kādi būtu mūsu talanti, mēs gūstam patiesu prieku, darot to, kas mums dabiski padodas.

Ja neesi pārliecināts par savas dzīves mērķi, sāc darīt to, kas tev padodas, un tad vēro, vai Dievs apstiprina tavu izvēli, svētījot tavus pūliņus. Neiznieko savu dzīvi, cenšoties darīt to, kas tev nepadodas. Darot darbu, kas cilvēkam nepadodas, dzīve kļūst nožēlojama – gan pašam, gan apkārtējiem. Turpretim, kad cilvēks ir īstajā vietā, viņš gūst panākumus un ir par svētību gan savam darba devējam, gan saviem kolēģiem.

Ja darīsim to, kas mums padodas, jutīsim Dieva svaidījumu (klātbūtni un spēku) pār savām pūlēm. Mēs zināsim, ka darbojamies savās dāvanās, kas, savukārt, pagodina Dievu un kalpo citiem. Caur šo svaidījumu Dievs uz mums runā, dāvājot mieru un prieku, ko gūstam, zinot, ka piepildām Viņa nodomu savai dzīvei.


Dieva vārds šodienai: Dari to, kas tev padodas – tā ir Dieva dotā dāvana tev!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon