Dieva draugs

Dieva draugs

“Es jūs vairs nesaucu par kalpiem, (..) bet Es jūs esmu saucis par draugiem.” (JĀŅA 15:15)

1. Mozus grāmatā 18:17 redzam, ka Dievs nosauca Ābrahāmu par Savu draugu, un tad atklāja nodomu iznīcināt Sodomu un Gomoru. Gluži tāpat, kā Viņš dalījās šajā nodomā ar Ābrahāmu, Viņš dalīsies arī ar tevi – ar Savu sirdi, Savām vēlmēm, Savu nodomu, plāniem – kā ar Savu draugu. Viņš dos tev izpratni un ieskatu tajā, kas notiek tavā dzīvē, un atklās, kā pareizi rīkoties. Viņš tevi vadīs un palīdzēs sagatavoties nākotnei. Kā Dieva draugs, tu vari izvairīties no negaidītiem un nepatīkamiem pārsteigumiem un dzīves pagriezieniem. Tu vari būt informēts un gatavs, jo tu esi Dieva draugs un dzirdi Viņa balsi. Varbūt Viņš neatklās tev visu, ko tu gribētu, vai arī tieši tad, kad tu gribētu, bet Viņš noteikti tevi vadīs un dāvās spēku, ja vien pacietīgi uz Viņu gaidīsi.

Tu varētu jautāt – “Kā kļūt par Dieva draugu?” Saskaņā ar šodienas pantu, tu jau tāds esi! Šajā pantā Jēzus saka Saviem mācekļiem – “Es esmu jūs saucis par Saviem draugiem.” Ja tu esi Jēzus sekotājs, tad tu esi kā mūsdienu māceklis, līdz ar to arī Jēzus draugs. Kā ar jebkuru draudzību – jūs varat kļūt par paziņām vai arī tuviem, personīgiem draugiem. Tava draudzība ar Dievu aug un attīstās, gluži tāpat kā draudzība ar citiem cilvēkiem. Tieši tāpat kā cilvēciskai draudzībai vajadzīgs laiks un enerģija, lai tā attīstītos, tā arī tas vajadzīgs attiecībās ar Dievu.

Es tevi iedrošinu attiecībās ar Dievu ieguldīt laiku un enerģiju, jau šodien veltot Viņam nedalītu uzmanību, lasot un pārdomājot Viņa Vārdu, kā arī sarunājoties un klausoties Viņā kā savā Draugā.


Dieva vārds šodienai: Atrodi savā darbu sarakstā brīdi, kad veltīt laiku un enerģiju savām attiecībām ar Dievu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon