Dievs dāvā gudrību

Dievs dāvā gudrību

“Bet, ja kādam no jums trūkst gudrības, tas lai to lūdz no Dieva, kas visiem dod devīgi un nepārmezdams, un viņam taps dots.” (JĒKABA 1:5)

Viens no iemesliem, kāpēc spēja sadzirdēt Dieva balsi dod tik daudz spēka, ir gudrība, kas tiek atklāta konkrētā situācijā; Dieva gudrība jebkuru situāciju var pārvērst kājām gaisā. Saņemot Dieva gudrību – vai tas būtu brīdī, kad jāpieņem lēmums, attiecībās, finansiālas dabas jautājumā, veselības krīzē, karjeras dzīvē, personīgā jautājumā, izdarot izvēli, kas varētu ietekmēt tavu dzīvi vēl daudzu gadu garumā – tu iegūsi ieskatu un virzību, kuru pats nekad nespētu iedomāties. Dieva gudrība var palīdzēt tev ietaupīt naudu, laiku, enerģiju un pat savu dzīvi. Tā var nest iepriekš necerētas svētības, dāvāt laipnību, kur iepriekš bijis nicinājums, tā var dziedināt šķelšanos starp cilvēkiem un atjaunot to, kur bijis garīgs tukšums. Dieva gudrība var tevi darīt daudz gudrāku, kā tu esi, un vest pretim daudz kam brīnišķam!

Šodienas pantā lasām, ka Dievs dod mums gudrību, bet, ko tad nozīmē būt gudram? Vienkāršiem vārdiem sakot, gudri cilvēki pieņem lēmumus, ar kuriem būs apmierināti arī vēlāk. Turpretim negudri cilvēki dara to, kas šajā brīdī šķiet patīkamāk, gandrīz vienmēr nesot ilgtermiņa vilšanos. Negudri cilvēki rīkojas, balstoties emocijās, tā vietā, lai lūgtu pēc gudrības Dievam, un parasti viņi nožēlo savus impulsīvos un emocionālos lēmumus. Savukārt, gudri cilvēki spēj atskatīties uz savas dzīves notikumiem un apbrīnot Dieva žēlastību un vadību, ko Viņš ir dāvājis pēc tam, kad viņi pēc tās apzināti ir dzinušies. Viņi saprot, ka ir saņēmuši neticamu Dieva svētību un piedzīvo augļus, ko nes gudri pieņemti lēmumi. Meklējot šodien Dievu, lūdz Viņam pēc gudrības.


Dieva vārds šodienai: Pieņem šodien lēmumus, ar kuriem būsi mierā ilgtermiņā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon