Dieva domas nav cilvēka domas

Dieva domas nav cilvēka domas

“Jo Manas domas nav jūsu domas, un jūsu ceļi nav Mani ceļi,” saka Tas Kungs.” (JESAJAS 55:8)

Kādu reizi mūs dēls Dāvids, kurš vada mūsu kalpošanas Pasaules misijas nodaļu, ieradās pie manis pēc padoma, lai saprastu, ko labāk pieņemt amatā, kas nesen atbrīvojies. Viņam šķita, ka Dievs vēlas, lai viņš piedāvā šo vietu cilvēkam, kuru pats nekad nebūtu iedomājies izvēlēties. Viņš bija centies pieņemt darbā citus šķietami kvalificētus cilvēkus, bet tie viens pēc otra atteicās no šīs iespējas. Viņš teica: “Tā vien šķiet, ka Dievs vēlas to cilvēku, kuru es pats nebūtu izvēlējies.”

Šodienas pantā Dievs saka: “Manas domas nav jūsu domas, un jūsu ceļi nav Mani ceļi” (Jesajas 55:8). Cilvēks, kuru Dievs bija licis Dāvida sirdī, bija vienīgais, kuru šis amats patiesi interesēja. Mēs sapratām, ka šis ir vēl viens piemērs tam, kā Dievs mums palīdz sadzirdēt Viņa balsi, atverot un aizverot īstās durvis. Ne vienmēr Dievs piešķir darbu vai uzdevumu pašam kvalificētākajam kandidātam. Bieži cilvēka sirds attieksme ir daudz svarīgāka par pieredzi vai kvalifikāciju, īpaši kalpošanas amatos.

Esmu atklājusi, ka ne vienmēr tas, ko Dievs izvēlas darīt, mums šķiet loģiski; ne vienmēr tas saskan ar mūsu prātojumiem. Ne vienmēr mūsu prāts saprot pareizi Dieva garīgos norādījumus. Tik tiešām, Viņa domas ir daudz augstākas par mūsējām! Visi Viņa ceļi ir pareizi un droši.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ļauj, lai tevi vada tavs gars, ne tava galva.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon