Dievs runā caur iespējām

Dievs runā caur iespējām

“Tā saka Svētais, Patiesīgais, kam Dāvida atslēga, kas atver, un neviens neaizslēdz, kas aizslēdz, un neviens neatver.” (ATKLĀSMES GRĀMATA 3:7)

Reizēm Dievs runā, atverot vai aizverot durvis kādai iespējai, ko vēlamies izmantot. Pāvils un Sīla bija nodomājuši doties uz Betāniju, lai tur sludinātu evaņģēliju un kalpotu cilvēkiem, bet Jēzus Gars to viņiem liedza (sk. Apustuļu darbi 16:6-7). Mēs nezinām, kā tieši tas notika; iespējams, viņi juta, ka pazūd miers. Es tiecos domāt, ka viņi tik tiešām centās doties uz šo vietu, bet kaut kādā veidā Dievs neļāva viņiem tur nokļūt.

Mēs ar Deivu zinām no savas pieredzes, ka Dievs var atvērt iespēju durvis, ko neviens nespēj pēc tam aizvērt, un Viņš var arī aizvērt durvis, kas pēc tam vienkārši nav vairs atveramas. Es lūdzu, ka Dievs atvērtu vienīgi tās durvis, caur kurām Viņš vēlas, lai es ietu. Es no sirds varētu domāt, ka kāda konkrēta iespēja ir lieliska un to nedrīkst laist garām, līdz tā tomēr izrādās slikta; tāpēc es izvēlos paļauties, ka Dievs aizvērs durvis, pa kurām es laužos iekšā, ja ilgtermiņā tās ved nepareizajā virzienā.

Es daudzus dzīves gadus veltīju tam, lai liktu notikt saviem plāniem. Rezultātā piedzīvoju vien vilšanos un neapmierinātību. Ir daudz mierpilnāk un patīkamāk izdarīt savu daļu, un tad uzticēties, ka Dievs atvērs tās durvis, kas saskan ar Viņa plānu manai dzīvei, un cieši aizvērs tās, kas ved pretējā virzienā. Dievs tevi mīl, un tu vari būt drošs, ka īstajā laikā Viņš tavā priekšā atvērs pareizās durvis.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Necenties savā spēkā piepildīt savus plānus. Uzticies, ka Dievs atvērs īstās durvis un aizvērs nepareizās.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon