Bez ierobežojumiem

Bez ierobežojumiem

“Patiesībā Dievs runā vienreiz un arī vēl otrreiz.” (ĪJABA 33:14)

Dienas garumā ir neskaitāmas reizes, kad mēs visi vēlamies dzirdēt Dieva balsi dažādos jautājumos, tomēr ir kādi kritiski nozīmīgi brīži mūsu dzīvē, kad mums jābūt pārliecinātiem, ka tiešām dzirdam no Viņa. Dievs vēlas runāt ar mums, tomēr mums jāuzmanās, ka neierobežojam to, kā Dievs varētu ar mums runāt. Neteiksim – “Es ļaušu Dievam runāt ar mani caur Viņa Vārdu, bet neļaušu, ka Viņš ar mani runā caur sapņiem.” Mums nevajadzētu teikt – “Es ļaušu, ka Dievs runā uz mani caur manu mācītāju, bet ne jau caur draugiem.” Kā jau esmu norādījusi, ir daudzi veidi, kā Dievs izvēlas uz mums runāt. Viens gan ir skaidrs – lai arī kā Viņš izvēlētos runāt, mēs vienmēr varam rēķināties ar to, ka Viņš vadīs mūsu ceļus, jo pats to ir apsolījis.

Ne vienmēr ir viegli zināt, vai dzirdam Dievu, vai tomēr savu prātu un emocijas. Ir cilvēki, kas saka, ka pagāja daudzi gadi, kamēr viņi iemācījās sadzirdēt Dievu, tomēr man šķiet, ka draudzēs nav pietiekami daudz skaidru mācību par to, kā Dievs runā uz Saviem bērniem. Dievs vēlas, lai mēs zinātu, ka Viņš grib mūs vadīt kā labs gans vada savas avis.

Dievs runā dažādos veidos, tāpēc lūdz, lai Viņš šodien runā uz tevi, un ļauj, lai Viņš tevi vada tā, kā pats to vēlas. Reiz Dievs runāja uz pravieti caur ēzeli, tāpēc paturi atvērtu prātu attiecībā uz to, kā Viņš varētu izvēlēties uz tevi runāt.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Turi atvērtu prātu attiecībā uz to, kā Dievs uz tevi runā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon