Kļūsti par augļu inspektoru

Kļūsti par augļu inspektoru

“Tāpēc no viņu augļiem jums tos būs pazīt.” (MATEJA 7:20)

Es tevi iedrošinu izpētīt pašam savus augļus, kā arī citu augļus. Neskaties uz citiem, lai tiesātu un nosodītu, bet gan, lai saprastu, vai viņi tiešām ir tie, par ko uzdodas. Šis ir viens no veidiem, kā varam pārbaudīt garus un pasargāt sevi no nepatikšanām. Vairums no mums ir piedzīvojuši sāpes, kad kāds mūs ir pievīlis. Mums šķita, ka šo cilvēku pazīstam, tomēr izrādījās, ka viņš vai viņa īstenībā ir pavisam citādāks. Mēs varam no šādas pieredzes mācīties un neļaut sevi ietekmēt ar skaistiem vārdiem, bet gan vērot, kādus augļus šis cilvēks nes. Cilvēks var ārēji šķist reliģiozs un spēt nocitēt veselas nodaļas no Bībeles, tomēr, ja viņš ir rupjš pret citiem, alkatīgs un savtīgs, tad viņa būtība ir pavisam citādāka.

Patiesa kristietība man ir ļoti svarīga. Es vēlos nest augļus tajās sfērās, kurās par sevi apgalvoju, ka esmu auglīga, un ticu, ka arī tu domā tāpat. Man patīk katru dienu pārskatīt savas dzīves augļus. Nav jēgas kratīt ar pirkstu uz cita cilvēka augļiem, ja neesmu ar mieru apskatīt arī pati savējos. Vai esmu pietiekami pacietīga? Vai esmu dāsna? Vai man tiešām rūp apkārtējie un esmu gatava kaut ko upurēt, lai citiem palīdzētu? Vai esmu ātra paklausīt Svētā Gara pamudinājumiem? Ja neveltīsim laiku, lai pārskatītu savas dzīves augļus, pavisam viegli varēsim iestāstīt sev, ka esam kaut kas, kas patiesībā neesam.

Dāvids lūdza, lai Dievs izmeklē viņa sirdi, arī Pāvils mudināja korintiešus pārbaudīt un izvērtēt pašiem sevi, lai redzētu, vai viņi turas pie ticības un nes pienācīgus augļus (sk. Psalms 26:2, 2. Korintiešiem 13:5-6). Pārbaudīsim un izmeklēsim savus ceļus, un lūgsim, lai Dievs noplēš no mums sliktos augļus, lai viss koks nebūtu ārā izmetams.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Katru dienu velti laiku, lai izmeklētu savas dzīves augļus!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon