Dieva mīlestības būtība

Dieva mīlestības būtība

“Bet Dievs, bagāts būdams žēlastībā, Savā lielajā mīlestībā, ar ko Viņš mūs ir mīlējis, arī mūs, kas savos pārkāpumos bijām miruši, darījis dzīvus līdz ar Kristu: žēlastībā jūs esat izglābti!” — Efeziešiem 2:4-5

Reizēm, kad dzīve kļūst pārāk grūta, labākais, ko varam darīt, ir atgādināt sev par Dieva mīlestības būtību.

Viena no skaistākajām Bībelē atklātajām patiesībām ir atziņa, ka Kristus nomira par mums, kamēr mēs vēl bijām grēcinieki (sk. Romiešiem 5:8). Viņš negaidīja, kamēr mēs nopelnīsim Viņa mīlestību. Viņš mīl mūs bez nosacījumiem. Ja jāsaka godīgi, daudziem no mums to ir ļoti grūti saprast, jo esam pieraduši visu dzīvē nopelnīt paši saviem spēkiem.

Savas brīnišķīgās un stiprās mīlestības dēļ pret mums, Dievs ir tik brīvi atdevis Savu dzīvību par mums. Tā ir revolucionāra mīlestība – īsta mīlestība, kas atdod pati sevi, jo nekāds cits variants to nekad nespētu apmierināt.

Ja Dieva beznosacījumu mīlestība velk mūs pie Viņa, tad Viņa brīnišķā žēlastība izdzēš mūsu grēkus, un Viņa spēcīgais upuris paver ceļu, pa kuru varam ieiet Viņa klātbūtnē. Viņa mīlestība nekad nebeigsies, nekad neapstāsies, nekad neatkāpsies no tevis. Ikreiz, kad jūties nospiests vai nomākts, piemini Dieva lielo mīlestību pret sevi.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tava mīlestība mani pārsteidz. Arī tad, kad es to nesajūtu, es zinu, ka Tava mīlestība nekad nebeigsies. Tu par mani atdevi Sevi visu, un bez mazākās šaubu ēnas es zinu, ka Tu mani mīli.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon