Dievs dzird tevi, kad tu lūdz

Dievs dzird tevi, kad tu lūdz

“Atkāpieties no manis, visi ļauna darītāji, jo Tas Kungs uzklausa manu raudāšanu! Tas Kungs klausa manu lūgšanu, manu saukšanu Viņš ir dzirdējis.” (PSALMS 6:9-10)

Dievs dzird, kad mēs lūdzam, un mums atbild. Ir svarīgi, ka spējam par to būt tikpat pārliecināti kā Dāvids, rakstot šodienas pantus. Kamēr vien tu zini, ka Dievs ir tavā pusē, palīdzot tev uzvarēt tavas dzīves cīņas, tu vari dzīvot ar šādu pārliecību. Tu neesi viens; Dievs ir ar tevi!

Psalmu lasīšana ir lielisks veids, kā dzirdēt no Dieva. Viņš runā uz mums caur Savu Vārdu, un Psalmu grāmata ir īpaši iedrošinoša grūtībās. Tos lasot, uztver tur teikto personīgi. Nelasi tos kā vēsti kādam citam, bet atceries, ka arī psalmi ir Dieva personīga vēstule tieši tev. Viņš grib, lai tu zinātu, ka Viņam tavai dzīvei ir labi nodomi, un, lai arī kas nostātos tavā ceļā, Viņš ir tavā pusē. Dievs atpestīja Dāvidu no viņa ienaidniekiem, un, ja vien tu būsi pārliecināts par Viņu, to pašu Dievs darīs arī tavā dzīvē.

Paliec mierā un turpini pateikties Dievam, ka Viņš darbojas tavā dzīvē. Es varu tev apliecināt, ka Dievs nav tevi aizmirsis. Viņš nekavēsies atbildēt tavu lūgšanu. Viņš varētu nesteigties, bet, pavisam noteikti, Viņš nenokavēs! Skaties taisni uz priekšu un nepadodies!


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Dievs tev sūtīs palīdzību; Viņš tevi atbalstīs, atjaunos un stiprinās.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon