Neaizvaino Dievu

Neaizvaino Dievu

“Gādājiet (iznesiet līdz galam, pilnībā pabeidziet) ar bailēm un drebēšanu (neuzticoties paši sev, ar lielu piesardzību, ar maigumu, uzmanoties no kārdinājuma, pazemīgi atturoties no visa, kas varētu aizvainot Dievu un celt neslavu Kristus vārdam), ka topat svēti.” (FILIPIEŠIEM 2:12)

Mēs esam aicināti ļaut Svētajam Garam piepildīt visu mūsu dzīvi. Mēs varam tik ļoti piepildīties ar Viņa klātbūtni un spēku, ka Viņš ir brīvs ienākt pilnīgi jebkurā mūsu būtības nostūrītī, it visā, ko domājam un darām. Viņš var ienākt mūsu domās, emocijās, pat gribā, un nest dziedināšanu un veselumu visai mūsu būtnei, bet Viņš tomēr sagaida uzaicinājumu.

Saki Svētajam Garam, ka esi gatavs sadarboties ar Viņu un pieņemt visu, ko Viņš Dieva žēlastībā ir tavā labā darījis. Mums jāmācās dzīvot vispirms sirdī, tad ārēji; mums jāiemācās dzīvot no Gara. Esi uzmanīgs, ka neaizvaino Dievu, padodoties kārdinājumam un grēkam. Iemācies dzīvot tā, lai tava sirdsapziņa vienmēr būtu tīra un klusa.

Iespējams, tu domā – “Džoisa, tas izklausās pārāk grūti, un es neesmu pārliecināts, ka to spēšu.” Tomēr es gribu tev apliecināt, ka tu to spēj gan, jo tavā dzīvē darbojas Svētā Gara spēks. Savā spēkā tu to nespēj, bet sadarbojoties ar Dievu, tu vari savā dzīvē paveikt pilnīgi jebko. Nesamierinies ar “knapas iztikšanas” dzīvesveidu, ja tevi gaida “dzīves pārpilnība”.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Novērsies no visa, kas aizvaino Dievu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon