Garā un patiesībā

Garā un patiesībā

“Dievs ir Gars, un, kas Viņu pielūdz, tiem To būs pielūgt garā un patiesībā.” (JĀŅA 4:24)

Mēs sazināmies ar Dievu caur savu garu. Šodienas pantā Jēzus saka, ka mums jāpielūdz Dievu garā un patiesībā. Viens no veidiem, kā varam izveidot tuvību ar Viņu, ir, esot pilnīgā atklātībā ar Dievu. Viņš vienalga zina par mums visu, līdz ar to nav iemesla kaut ko no Viņa slēpt. Saki Viņam, kā tu jūties, ko esi izdarījis nepareizi, pēc kā ilgojies. Runā ar Dievu atklāti, kā tu to darītu ar labu, uzticamu draugu.

Ir reizes, kad es zinu, ko Dievs no manis sagaida, tomēr es Viņam arī godīgi atzīstu, ka nemaz negribu to darīt; protams, savā paklausībā un mīlestībā uz Viņu, es vienalga to piespiežos izdarīt. Izlikšanās un tuvas attiecības ar Dievu nav savienojamas. Kāda draudzene man reiz atklāja, ka, lai arī zina, ka viņai vajadzētu dot finanses Dieva valstības mērķiem, viņa patiesībā to nevēlas darīt. Viņa bija godīga pret Dievu un teica Viņam – “Es to darīšu, lai arī nevēlos, tāpēc es lūdzu, lai Tu dod man vēlmi dot.” Pēc kāda laika šī sieviete kļuva ļoti dāsna un deva ar patiesu prieku.

Vienīgi patiesība var darīt mūs brīvus (sk. Jāņa 8:32). Dieva Vārds ir patiesība. Viņš saka, ko domā, un domā, ko saka. Kad izdarām ko sliktu, būsim par to pilnībā atklāti pret Dievu. Sauc grēku īstajā vārdā. Ja esi alkatīgs, tad arī sauc to par alkatību. Ja esi greizsirdīgs, tad sauc to par greizsirdību. Ja esi melojis, tad sauc to par meliem. Lūdz pēc Dieva piedošanas un ticībā to pieņem.

Kad slavējam Dievu, darīsim to garā un darīsim to patiesi. Ja mums šķiet, ka kāds draugs neizsakās patiesi, tad bieži sakām – “Neizliecies!”, mudinot viņu atvērties un godīgi pastāstīt, kas ir noticis. Es domāju, ka Dievs no mums sagaida to pašu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Kļūsti īsts un patiess!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon