Esi izcils

Esi izcils

“Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt.” (1. KORINTIEŠIEM 6:12)

Dievam ir brīnišķīgs plāns mūs radikāli un fantastiski svētīt, tomēr, lai pilnībā šo Viņa plānu izbaudītu, mums arī Viņam ir tikpat radikāli un fantastiski jāpaklausa. Mums ir vajadzīga Dieva palīdzība, lai paliktu uz ceļa, kas ved pie Viņa svētībām. Lūdz, lai Viņš rīkojas stingri, ja tavā dzīvē ir kāda joma, kas Viņam nav patīkama. Un, kad tas notiek, esi ātrs atsaukties un pilnībā paklausīt.

Dievs mūsos liek Savu Svēto Garu, lai vadītu mūs pretim nevainojamam mieram. Klausoties Viņā, mēs spēsim pieņemt gudrus lēmumus un izbaudīt Viņa mieru. Šodienas pantā mēs redzam, ka mums daudz kas ir atļauts, bet ne viss mums nāk par labu. Un nav gudri pieļaut, ka kāds vai kaut kas sāk kontrolēt mūsu dzīvi.

Mēs varam darīt ļoti daudz ko, bet, iespējams, tā nav labākā izvēle un nenes labāko rezultātu. Pāvils mūs mudina, lai turamies pie svarīgākā (sk. Filipiešiem 1:10). Dievs nedos mums dievišķu vārdu par katru kustību, ko veicam, bet Viņš dāvā Savu Vārdu un gudrību sagaidot, ka mēs pēc tā arī dzīvosim. Nedzīvo viduvējībā, cerot, ka būs jau gana; tā vietā izvēlies būt izcils, zinot, ka esi Dievam patīkams.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Izcilas izvēles garantē izcilu balvu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon