Dievs atrod veidu, kā atklāt Savu vēsti

Dievs atrod veidu, kā atklāt Savu vēsti

“Tāpēc tev būs klausīt Tā Kunga, sava Dieva, balsij.” (5. MOZUS 27:10)

Kā jau tu zini, reizēm Dievs runā uz mums caur citiem cilvēkiem. Atceros kādu notikumu, kad Dievs runāja uz mani caur Deivu. Kad vīrs man nodeva vēsti no Dieva, es biju dusmīga. Pēc tam Deivs teica: “Tu dari ar to, ko gribi; es tikai tev saku, ko Dievs man parādīja.” Viņš necentās mani pārliecināt, ka viņa sacītais ir patiesība; viņš tikai padalījās ar to, ko, viņaprāt, Dievs ir viņam atklājis. Nākamo trīs dienu laikā Dievs mani pārliecināja, ka vārds, ko Viņš bija devis Deivam, bija patiess. Man noritēja gana daudz asaru, jo bija kauns atzīt, ka Deivam bija taisnība!

Caur gudrības vārdu, ko Dievs bija man devis caur Deivu, es spēju izprast, kāpēc kādā manas dzīves jomā man ir tik daudz problēmu. Es biju jau kādu laiku jautājusi Dievam par šo konkrēto situāciju, taču nesaņēmu atbildi. Deivs man sniedza šo atbildi, bet man tā nepatika, jo pārliecināja mani par tiesāšanas un tenkošanas grēku. Tas, ka es to negribēju dzirdēt, visticamāk arī ir iemesls, kāpēc Dievs to bija devis Deivam; Viņš zināja, ka es pati to no Viņa nesaklausīšu un nepieņemšu.

Es nevaru pat izteikt vārdiem, cik ļoti šī pieredze ir ietekmējusi manu dzīvi. Esmu droša, ka es būtu sapratusi savu kļūdu arī tad, ja Dievs runātu pa tiešo ar mani, tomēr tā ne tuvu nebūtu tik dziļa kā tagad, kad Viņš to izvēlējās atklāt caur Deivu.

Es tevi iedrošinu būt atvērtam tam, ka Dievs var runāt uz tevi caur uzticamiem cilvēkiem, kuri dzird Viņa balsi un mīl tevi pietiekami daudz, lai nodotu Viņa vēsti.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Katru dienu lūdz, lai Dievs runā uz tevi tā, kā Viņš to vēlas.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon