Greizsirdīgā mīlestība

Greizsirdīgā mīlestība

“Jeb vai jums šķiet, ka raksti velti saka: uz skaudību nesas tas gars, kas mūsos mājo (un Viņš ar tādu pašu skaudību ilgojas, ka Gars tiktu sveikts ar tādu pašu greizsirdīgu mīlestību)?” (JĒKABA 4:5)

Šodienas pantā ļoti labi redzam, ka Svētais Gars mūsu dzīvē vēlas justies gaidīts un aicināts. Patiesībā Viņš ilgojas pēc sadraudzības ar mums.

Atsaucoties uz Jēkaba 4:4, vienu pantu pirms šodien lasītā, tur ir teikts – ja pievēršam pasaules lietām lielāku vērību nekā Dievam, tad Viņš uz mums raugās kā uz neuzticīgu sievu, kas iesaistījusies nepiedienīgā mīlas dēkā ar pasauli, laužot savu laulības zvērestu ar Viņu. Lai palīdzētu mums būt uzticīgiem Viņam, nereti Viņam nākas no mūsu dzīves paņemt to, kas neļauj mums visu sevi nodot Viņam.

Ja pieļaujam, ka darbs nostājas starp mums un Dievu, mēs varam to zaudēt. Ja mūs no Viņa šķir nauda, var gadīties, ka mums nākas mācīties iztikt ar daudz mazākiem ienākumiem, ja tādejādi tuvojamies Dievam. Ja mūsu attiecības ar debesu Tēvu traucē panākumi, iespējams, paaugstinājuma vietā mūs sagaida kritiens pa karjeras kāpnēm. Ja mūsu dzīvē draugi ieņem svarīgāku vietu par Dievu, var nākties atvadīties no dažiem draugiem.

Lielais vairums cilvēku nespēj ieraudzīt, ka nesaņem kāroto tikai tāpēc, ka nespēj vispirms paļauties uz Dievu. Dievs ir greizsirdīgs; Viņš vēlas tavā dzīvē ieņemt pirmo vietu. Citādi nav iespējams.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Lūdz, lai Dievs izņem no tavas dzīves jebko, kas ieņēmis Viņam paredzēto vietu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon