Izturies labi pret citiem

Izturies labi pret citiem

“Kas savas ausis aizbāž pret nabago, tas kādreiz pats sauks, bet neviens uz viņu neklausīsies.” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 21:13)

Šodienas pants mums atklāj – ja nepievēršam uzmanību tiem, kas nonākuši grūtībās un neko nedarām, lai viņiem palīdzētu, iespējams, tad, kad mums pašiem būs grūti un sauksim pēc palīdzības, Dievs nevēlēsies mums atbildēt.

Labestība pret apkārtējiem sniedzas daudz tālāk par mūsu radiem un draugiem, tā ietver visu sabiedrību. Atceros, reiz lasīju statistiku par Sentluisas iedzīvotājiem, kas atklāja, ka vidējais bezpajumtnieka vecums mūsu pilsētā ir septiņi gadi! Manā pilsētā! Pirms divdesmit gadiem mana reakcija būtu bijusi – “Cik nožēlojami!” Bet tagad, kad uzzinu ko šādu, es saku – “Es kaut ko darīšu, lai to mainītu!” Kādi cilvēki varētu teikt – “Džoisa, tev jau viegli tā teikt; aiz tevis ir liela kalpošana un sakari ar cilvēkiem, kas var palīdzēt.” Varbūt tev tiešām nav pieejami tādi resursi kā mums kalpošanā, tomēr tev ir tāda pati iespēja lūgt kā man. Tu vari ziedot organizācijām, kas cenšas palīdzēt un apmierināt šīs vajadzības. Tu vari arī ziedot nedaudz sava laika. Ja tiešām vēlamies, mēs katrs varam kaut ko darīt.

Es ticu, ka iemesls, kāpēc daudzas no mūsu lūgšanām netiek atbildētas un kāpēc mēs reizēm nedzirdam Dieva balsi, ir tas, ka neparādām žēlastību vai līdzjūtību apkārtējiem, kas nonākuši grūtībās. Patiesība ir tāda, ka, parādot laipnību, varam ievākt neiedomājamu ražu! Dievam ir ļoti svarīgi, ka izturamies labi cits pret citu. Ja kādreiz tevi kāds ir aizmirsis vai slikti pret tevi izturējies, tad tu zini, cik tas ir sāpīgi. Ja vēlies, lai tavas lūgšanas būtu iedarbīgas, tev nāksies pret citiem izturēties labi un parādīt laipnību.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Viens no labākajiem darbiem, ko vari izdarīt, ir palīdzēt kādam, kam nav paveicies tik ļoti kā tev.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon