Piepildījuma avots

Piepildījuma avots

“Un nu, saka Tas Kungs Cebaots, palūkojieties, kā jums ir līdz šim klājies jūsu ceļos!” (HAGAJA 1:5)

Dievs tev un man ir ieplānojis varenu, dižu, brīnišķīgu un piepildošu dzīvi, tomēr, ja esam stūrgalvīgi (sk. 2. Mozus 33:3) vai nocietinām savu sirdi, mēs palaidīsim garām visu, ko Viņš ir sagatavojis. Stūrgalvība un atteikšanās paklausīt Dieva balsij, neļauj mums atstāt savus ceļus un kavē jebkādu progresu. Kad attopamies šādā stāvoklī, reti kad spējam apstāties, lai pajautātu sev, kur tad slēpjas problēma.

Šodienas pantā stāstīts par laiku, kad Dieva tauta izjuta dziļu neapmierinātību un cīnījās ar daudzām problēmām, un Dievs viņus mudina paskatīties pašiem uz saviem ceļiem. Ļoti bieži, kad cilvēks neizjūt savā dzīvē piepildījumu, viņš raugās visur citur, tikai ne pats sevī, lai atrastu tam iemeslu. Ja arī tu nejūti savā dzīvē piepildījumu, dari kā Dievs lika rīkoties Vecās Derības laikā un “palūkojieties, kā jums ir līdz šim klājies jūsu ceļos”. Lūdz, lai Dievs uz tevi runā par “taviem ceļiem” un pievērs uzmanību tam, ko Viņš saka. Man to pašai ir nācies darīt vairākas reizes un pēc tam esmu bijusi spiesta mainīt savu domāšanu, motivāciju vai rīcību.

Kad pati esmu šādi “palūkojusies uz saviem ceļiem”, esmu atklājusi stūrgalvību, cietu sirdi, pārāk lielu pārgudrību, lepnumu un vēl daudz ko citu, kas neļāva man virzīties uz priekšu un progresēt. Tomēr, paldies Dievam, Viņš mani ir mainījis! Es lūdzu, ka Viņš aizvien turpina mani mainīt un nekad neapstājas.

Es gribu visu, ko Dievs man vēlas dot un neko no tā, ko Viņš man nav paredzējis. Es piederu Viņam un arī tu piederi Viņam. Viņš gribētu, ka tu dzīvo laimīgu, svētītu, brīnišķīgu dzīvi, esi piepildīts un apmierināts. Ja tomēr tava dzīve nav tāda, palūkojies uz saviem ceļiem; lūdz, lai Dievs parāda, ko derētu mainīt, un tad rīkojies, kā Viņš saka.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Nebaidies ieraudzīt patiesību, jo tā dara tevi brīvu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon