Dievs ir spējīgs un nemainīgs

“Jēzus Kristus vakar un šodien tas pats un mūžīgi.” — Ebrejiem 13:8

Mans vīrs Deivs ir lielisks piemērs tam, ka ir iespējams nemitīgi dzīvot mierā un stabilitātē. Nereti viņš man atgādina klinti, kas ir arī viens no Jēzus vārdiem.

Redziet, gluži kā stipra klints, arī Jēzus ir nemainīgs. Vēstules ebrejiem autors raksta, ka Viņš ir tas pats vakar, šodien un mūžīgi.

Kādreiz man bija grūti dzīvot tajā mierā un stabilitātē, ko bija atradis Deivs. Vienu dienu es biju priecīga, otrajā jau dziļā depresijā. Līdz beidzot sapratu, kas Deivu dara tik mierpilnu – Viņš uzticas nemainīgajam Dievam. Viņš zina, lai arī kas notiktu, Dievs vienmēr būs tas pats.

Bībelē teikts, ka Kungs, mūsu Dievs, kurš ir ar mums visu laiku, ir Varenais Dievs (sk. Cefanijas 3:17) – varens, lai palīdzētu mums pārvarēt un dzīvot Viņa nemainīgajā Vārdā un Garā.

Mūsu Dievs ir spējīgs un nemainīgs. Kāpēc gan neuzticēties Viņam arī šodien? Kad saproti, ka Dievs paliek nemainīgs, neskatoties ne uz kādiem apstākļiem, tu vari balstīt savu dzīvi Viņa nemainīgajā būtībā un izbaudīt nerimstošu, mierīgu prieku, ko Viņš ilgojas tev sniegt. Kāpēc nesākt jau šodien?

Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tu esi spējīgs un nemainīgs! Tu esi vienīgais nemainīgais lielums šajā dzīvē. Es zinu, lai kas arī notiktu, es varu paļauties uz Tevi un uzticēties Tavai nemainīgajai būtībai.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon