Kā balsī tu klausies?

Kā balsī tu klausies?

“Es jums lieku pie sirds, brāļi, [visas] Dieva žēlsirdības vārdā nodot sevi pašus [nododot visus savus locekļus un spējas] par dzīvu, svētu (nodevušos, nošķirtu) Dievam patīkamu upuri, tā lai ir jūsu garīgā kalpošana.” (ROMIEŠIEM 12:1)

Lai varētu piepildīt šodienas pantu, mums ir jāizdara izvēle nodot tam Kungam savus “locekļus un spējas”. Citiem vārdiem sakot, mēs pienesam Viņam savu miesu, prātu, spējas un emocijas. Mums jāuzmanās, ka neļaujam ienaidniekam izmantot mūsu prātu. Cilvēka prāts ir viņa iemīļotākais cīņas lauks, un viņš visas dienas garumā šauj uz mums domas, kas noklusina Dieva balsi, ja vien izvēlamies tajās ieklausīties. Domas, ko velns sūta mūsu virzienā parasti ir klusinātas, aplinkus mudinošas un vilinošas, līdz ar to tām ir viegli noticēt. Viņš melo un apsūdz, un stāsta visu, kas vien viņam ienāk prātā, lai nozagtu mūsu prieku, nolaupītu mieru un liktu mums kaunēties, justies vainīgiem un nevērtīgiem. Viņš piepilda mūsu prātu ar bezdievīgām domām par citiem cilvēkiem. Mēs nevaram apturēt viņu no šādu domu palaišanas mūsu virzienā, bet Kristus spēkā mēs varam stāties tām pretim. Tad varam apzināti vērst savas domas uz Dievu un visu to, ko Viņš uz mums ir runājis.

Godīgi sakot, arī man ir dienas, kad man nākas atmest veselu duci domu pat tajā īsajā laikā, ko veltu kosmētikas uzlikšanai! Bet, paldies Dievam, es zinu, kā to darīt. Arī tu to vari! Domā par to šādi – par tavu uzmanību cīnās divas balsis. Tu vari koncentrēties uz vienu vai otru. Izvēlies dzirdēt Dieva balsi un domāt par to, ko Viņš saka, nevis to, ko mēģina iestāstīt ienaidnieks. Piepildot savas domas ar pareizām lietām, nepareizajām vairs nebūs vietas.


Dieva vārds šodienai: Nodod savu prātu Dievam un koncentrējies uz domām, ko Viņš uz tevi runā.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon