Dievs runā konkrēti

Dievs runā konkrēti

“Ja nu tagad tie Viņam klausa un pakļaujas, tad viņi savas mūža dienas noved labā galā.” (ĪJABA 36:11)

Mums ar Deivu bieži ir situācijas, kad obligāti jāsadzird Dieva griba. Mums jāsadzird, kā rīkoties konkrētās situācijās, dažādos pasākumos, ko iesākt ar darbiniekiem un kalpotājiem. Mūsu nemitīgā lūgšana ir – “Ko mums vajadzētu ar to iesākt? Ko mums darīt ar šo?”

Šķiet, nedēļas laikā ir simtiem reižu, kad mums ar Deivu nepieciešama tūlītēja sapratne un jāpieņem Dieva iedvesmoti lēmumi. Ja pirmdienā nepaklausām Dievam, tad līdz piektdienai mūsu nedēļa jau var izvērsties par īstu haosu. Tāpēc esam apņēmušies, ka nedzīvosim nepaklausībā.

Daudzi mēdz raizēties par to, kāda konkrēti ir Dieva griba viņu dzīvei, prātojot, diez, ko Dievs vēlas, lai viņi darītu. Piemēram: “Kungs, vai man pieņemt šo darbu vai Tu gribi, lai gaidu kādu citu? Vai Tu gribi, lai es to daru vai arī labāk nedarīt?” Es ticu, ka Dievs vēlas dot mums šādus konkrētus norādījumus, pēc kuriem lūdzam, tomēr vairāk par to Viņam rūp mūsu paklausība Viņa vispārējai gribai, kas atrodama Viņa Vārdā. Nu, piemēram, būt pateicīgiem vienmēr, ikvienā situācijā, nezūdīties, vienmēr būt apmierinātiem, nest Gara augļus, piedot tiem, kas mūs sāpina vai pieviļ.

Ja nesekojam vadlīnijām, ko Viņš jau ir devis Rakstos, tad mums klāsies grūti sadzirdēt, ko Viņš saka par kādu konkrētu un specifisku gadījumu. Ilgojoties dzirdēt Dievu aizvien skaidrāk, vispirms atceries iepazīt un paklausīt Viņa vispārējai gribai, paliekot sakņotam Viņa Vārdā. Tad arī spēsi sadzirdēt Viņu skaidrāk konkrētos un īpašos gadījumos.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Turpini darīt to, ko esi atradis par pareizu, un tad, kad nezināsi vairs, ko darīt, Dievs tev parādīs.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon