Dievs saka: “Tu vari man uzticēties!”

Dievs saka: “Tu vari man uzticēties!”

Svētīgs tas cilvēks, kas bīstas To Kungu…Viņš nebīstas no ļaunas slavas, viņa sirds ir stipra savā paļāvībā uz To Kungu. (Psalms 112:1, 7)

Reizēm Dievs runā, mūsu sirdij dāvājot dziļu mieru. Tu varētu nonākt situācijā, kad ikviens no apkārtējiem tev saka, lai tu uzticies Dievam un esi mierā, bet “kā” to izdarīt, tā arī nav skaidrs. No visiem stūriem tev uzglūn bailes, tās tevi mulsina un apdraud. Draugi saka – “Viss būs labi,” tomēr tev tam ir grūti noticēt, kamēr Dievs pats neuzrunā tavu sirdi, sakot: “Tu vari Man uzticēties; Es par to parūpēšos. Viss tiešām būs labi.”

1989. gadā es devos pie ārsta uz profilaktisko vizīti. Viņš man atklāja ātri augošu audzēju un ieteica nekavējoties to operēt.
Pēc šo jaunumu saņemšanas es cīnījos ar milzīgām bailēm. Es nespēju gulēt, bija reizes, kad bailes mani tā paralizēja, ka šķita, tūliņ noģībšu. Lai arī kā ģimenes locekļi un draugi centās mani mierināt un iedrošināt, es vienalga izjutu lielas bailes, līdz kādu rītu, ap pulksten 3:00, Dievs runāja uz manu sirdi un teica: “Džoisa, tu vari Man uzticēties.”

Pēc tam vairs nebija ne miņas no stindzinošajām bailēm. Es joprojām biju satraukta, gaidot analīžu rezultātus, bet tās vairs nebija nāves bailes. Es zināju, ka esmu Dieva rokās, un, lai kas arī notiktu, Viņš par mani parūpēsies.

Izrādījās, ka turpmāka ārstēšana vairs nebija nepieciešama. Baiļu vietā manī ienāca pateicība; ja iemācāmies sadzirdēt Dieva balsi, tad tas var notikt jebkurā situācijā.


Dieva vārds šodienai: Uzticies Dievam. Viņš tevi nepievils.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon