Dievs zina, ka mēs nespējam būt nevainojami

“Nevis, ka es to jau būtu saņēmis vai jau būtu pilnīgs, bet es dzenos, lai to satvertu, tāpat kā arī mani satvēris Kristus Jēzus.” — Filipiešiem 3:12

Ir daudz tādu cilvēku, kuri tik ļoti baidās kļūdīties, ka nedara neko. Tā vietā viņi sēž, rokas klēpī salikuši, un saka – “Bet, ja nu es kļūdīšos? Ja nu es aizmaldos no Dieva.”

Ziniet, ko man Dievs reiz pateica? Viņš teica – “Ja tu no Manis aizmaldīsies, Es tevi atradīšu.”

Ja jūtam, ka esam nomaldījušies un vairs nesaprotam, kur atrodamies, tad mums atliek vien pacelt roku un teikt: “Jēzu, nāc un savāc mani! Esmu apjucis. Laikam pieņēmu nepareizu lēmumu.”

Dievs zina, ka mēs nespējam būt nevainojami, tāpēc arī Viņš sūtīja Savu Dēlu, kurš ir nevainojams upuris par mums. Un tagad mēs dzenamies pakaļ pilnībai. Vēstules filipiešiem 3. nodaļā apustulis Pāvils runā par to, ka arī viņš dzenas uz priekšu pēc tā, kas viņu sagaida, aizmirstot par pagātni.

Šodien Dievs aicina arī tevi tiekties uz priekšu. Pārstāj dzīvot bailēs, ka kļūdīsies, jo ikviens pieļauj kļūdas. Punkts. Dievs nesagaida no tevis, ka tu nekad nekļūdīsies. Viņš aicina tevi turpināt iet uz priekšu, uzticoties Viņa vadībai. Viņš aicina tevi saukt uz Viņu. Nedzīvo vairs bailēs no savas nepilnības. Dzīvo ticībā Dieva nevainojamam plānam tavai dzīvei.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es nevēlos dzīvot paralizēts bailēs no savas nepilnības. Palīdzi man skatīties uz Tevi. Es zinu, ka tad, kad Tevi piesaukšu, Tu palīdzēsi man turpināt iesākto un sasniegt pilnību.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon