Dzenies pēc svētas dzīves

“Bet, sekodami Svētajam, kas jūs aicinājis, topiet arī paši svēti visā dzīvošanā.” — 1. Pētera 1:15

Domāju, ka mums derētu daudz uzmanīgāk izturēties pret to, kā mēs dzīvojam. Ne tik ļoti uzmanīgiem, ka sākam dzīvot bailēs vai legālismā, bet gan uzmanīgiem dievbijīgā veidā.
Ja neesam uzmanīgi tajā, kā izvēlamies savus draugus, kādas televīzijas pārraides un filmas skatāmies, kādas grāmatas lasām, kādu mūziku klausāmies, kā tērējam savu naudu un, ko iesākam ar savu laiku, tad rezultātā mēs vienkārši izniekojam savu dzīvi.

Kā kristiešiem, mums jādzenas pēc svētuma, un jāsaprot, ka mēs esam svētdarīti, kas nozīmē, ka esam nošķirti Dieva mērķim. Patiesībā, mirklī, kad pieņemam Kristu kā savu Pestītāju, Svētais Gars mūs dara svētus un nošķir Dieva dotam uzdevumam. Ja mēs nepiepildām savu mērķi, ja nedzenamies pēc sava uzdevuma, tad jutīsimies tukši un apjukuši.

Es mudinu tevi šodien dzīties pēc sava uzdevuma un svētuma. Ja tev jāpieņem grūts lēmums, lūdz Dievam padomu un izvēlies svētuma ceļu, ko Viņš tev ir sagatavojis.

Lūgšanas piemērs

“Jēzu, palīdzi man atpazīt it visu, kas varētu mani novirzīt no svētas dzīves. Ar Tavu vadību es gribu dzīvot uzmanīgi, sekojot Tevis noliktajam svētuma ceļam.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon