Dzīves partneris

Dzīves partneris

“Es zinu, Kungs, ka cilvēka dzīves ceļš [un šī ceļa noteiktība] nav viņa paša rokās, ka savā dzīvē vīrs [pat ne stiprs vīrs] nevar droši noteikt savu gājumu.” (JEREMIJAS 10:23)

Šodienas pantā Jeremija runā patiesību. Patiešām, mums cilvēkiem nav iespējams pašiem vadīt savu dzīvi. Mums ir vajadzīga palīdzība, turklāt ļoti lielā mērā. Spēja to atzīt liecina par garīgu briedumu, nevis vājumu. Mēs esam vāji, kamēr neatrodam spēku Dievā. Jo ātrāk mēs spējam to pieņemt, jo labāk mums klāsies.

Varbūt tu esi tāds pats, kāda kādreiz biju es – tik ļoti centos visu izdarīt pareizi, bet vienmēr cietu neveiksmi. Problēma nav tajā, ka tu būtu neveiksminieks; problēma ir tajā, ka neesi meklējis palīdzību pie pareizā avota.

Dievs neļaus mums gūt lielus panākumus bez Viņa. Atceries, ka patiesi panākumi nav tikai spēja uzkrāt materiālu bagātību, bet gan spēja patiesi izbaudīt dzīvi un visu, ko Dievs mums dod. Daudziem ir augsti amati, finanses, vara, slava, tomēr viņiem trūkst tas, kas ir patiesi svarīgs – labas attiecības, pareiza sirds Dieva priekšā, miers, prieks, piepildījums, apmierinājums, laba veselība un spēja izbaudīt dzīvi.

27. psalma 1. pantā teikts, ka velti nopūlas nama cēlāji, ja tas Kungs namu neuzceļ. Varbūt mums pat izdodas būvēt un celt, bet, ja tajā nav iesaistīts Dievs, šis nams nepastāvēs. Viņš ir mūsu dzīves Partneris, un Viņš ilgojas piedalīties it visā, ko darām. Dievs ir ieinteresēts ikvienā mūsu dzīves jomā, un Viņš vēlas ar mums runāt par visu, kas mums ir svarīgs. Ticība šai patiesībai ir sākums aizraujošam ceļojumam kopā ar Viņu.


DIEVA VĀRDS ŠODIENAI: Ļauj Dievam būt par tavas dzīves Partneri.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon