Svētais Gars par tevi aizlūdz

Svētais Gars par tevi aizlūdz

“Bez tam arī Gars nāk palīgā mūsu nespēkam; jo mēs nezinām, ko mums būs lūgt un kā; bet pats Gars aizlūdz par mums ar bezvārdu nopūtām.” (ROMIEŠIEM 8:26)

Dieva Vārds mums māca, ka vienīgi Dieva Gars zina Dieva domas, tāpēc ir tik svarīgi, ka Viņš par mums aizlūdz un vada mūs lūgšanās.

Ja jau mums jālūdz saskaņā ar Dieva gribu, un es ticu, ka tu to vēlies, tad mums būtu jāzina, ko Dievs domā un vēlas. Ļoti bieži mēs nezinām, ko un kā mums lūgt, bet Svētais Gars zina, tāpēc Viņš aizlūdz par mums. Es lūdzu, cik labi vien spēju, bet esmu ārkārtīgi pateicīga, ka Svētais Gars ir mans lūgšanu Partneris, kurš vada mani lūgšanā. Tāpat mēs Dieva Vārdā lasām, ka, lai kas arī notiktu, mēs varam uzticēties, ka Dievs it visu vērš par labu, kamēr vien mēs turpinām lūgt, mīlam Dievu un ilgojamies pēc Viņa gribas.

Šodienas pantā, Romiešiem 8:26, kur doma tiek turpināta arī 28. pantā, mēs lasām: “Un mēs zinām, ka tiem, kas mīl Dievu, visas lietas nāk par labu, tāpēc ka tie pēc Viņa mūžīgā nodoma ir aicināti.” Cik iedrošinoši zināt, ka Dievs sūtīja Savu Svēto Garu, lai mums palīdzētu it visā, tai skaitā mūsu lūgšanu dzīvē. Nav tādas situācijas, ko Viņš nevarētu vērst par labu. Pat ja tavas sāpes ir tik dziļas, ka viss, ko spēj, ir dziļi nopūsties, Svētais Gars var precīzos vārdos izteikt Dievam tavu lūgšanu un dot tev atbildi. Tev ir dāvināts dievišķs Palīgs, kurš vienmēr ir ar tevi, tāpēc izmanto Viņa palīdzību biežāk!


Dieva vārds šodienai: Tu vari uzticēties, ka Svētā Gara lūgšanas par tevi ir nevainojamas!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon