Dzīvo ar visiem mierā

Ja iespējams, no savas puses, turiet mieru ar visiem cilvēkiem. Romiešiem 12:18

Esmu apguvusi ļoti svarīgu mācību – „ieliekties, lai nesalūztu”. Bībele mūs aicina, lai nedomājam, ka esam pārgudri, un ja iespējams, turēt mieru ar visiem cilvēkiem” (Romiešiem 12:16, 18).

Pirms Dieva Vārds bija kļuvis par manas dzīves prioritāti un es nolēmu dzīvot paklausībā, man par visām varītēm vajadzēja panākt savu. Es nespēju pielāgoties; es gribēju, lai visi citi pielāgojas man. Protams, tas radīja daudz strīdu un satraukumu.

Ar laiku es iemācījos pielāgoties. Ne vienmēr tas nākas viegli, jo miesai nepatīk padoties un rīkoties citādāk, kā biju plānojusi, tomēr tas ir vieglāk, nekā dzīvot satraukumā un nožēlā.

Ja gribi savās attiecībās piedzīvot mieru, tev būs jāgrib kļūt elastīgam. Nemitīgi centieni vienmēr un visur panākt tikai savu prātu, sāpinās un aizvainos apkārtējos. Bet, ja liksi pie sirds Pāvila iedrošinājumu turēt mieru ar visiem cilvēkiem, Svētais Gars piepildīs tavas attiecības ar Savu prieku un mieru.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, palīdzi man ieliekties, lai nesalūztu. Es gribu savās attiecībās baudīt Tavu mieru, tāpēc šodien izvēlos būt elastīgs.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon