Esi velnam soli priekšā

“Svētīgs tas vīrs, kas pastāv kārdināšanā, jo, norūdījumu sasniedzis, tas saņems dzīvības vainagu, ko Viņš ir apsolījis tiem, kas Viņu mīl.” — Jēkaba 1:12

Es ticu, ka vienīgais veids, kā varam velnam būt vienu soli priekšā, ir spēja izprast kārdinājumu un tam agresīvi pretoties. Jēkaba 1:12 ir teikts – Svētīgs tas vīrs, kas pastāv kārdināšanā (..), tas saņems dzīvības vainagu. Pastāvēt kārdināšanā nozīmē izturēt grūtības un nepadodoties, pārspējot velnu izturībā.

Tāpat, izturēt nozīmē pārciest kārdinājumus, neļaujot tiem mainīt tavu attieksmi vai nodošanos. Kad Jēzus tika kārdināts, Viņš nesāka izturēties pret cilvēkiem citādāk; kad sasniedzam attiecīgu garīgo briedumu, mēs spējam arī sekot Viņa piemēram.

Jēzus ļoti labi saprot, ar ko mēs sastopamies, kad esam kārdināšanā. Reizēm Viņš ļauj mums tikt kārdinātiem, lai izgaismotu kādu tavas dzīves vājo posmu, lai palīdzētu to pārvarēt. Vienīgā iespēja, kā iegūt visu, ko Jēzus tev ir sarūpējis, ir kļūt tādam, kādu Viņš tevi ir radījis. Un šis briedums iegūstams vienīgi caur ciešanām un pārbaudījumiem.

Apņemies būt pacietīgs un Dieva žēlastībā pastāvēt kārdinājumos. Tas vienmēr tev ļaus būt soli priekšā velnam.

Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es ticu, ka kārdinājumos Tu esi ar mani, lai es spētu būt pacietīgs un stāvēt stipri, vienmēr esot soli priekšā velnam.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon