Garīgā brieduma patiesā pārbaude

“Jo Kristū Jēzū nedz apgraizīšana ko spēj, nedz neapgraizīšana, bet ticība, kas darbojas mīlestībā.” — Galatiešiem 5:6

Vairāk par visu citu Dievs vēlas mūsos redzēt patiesu, šķīstu, dedzīgu mīlestību pret Viņu un citiem. Ja spējam savā dzīvē sasniegt tikai vienu lietu, tad lai tā būtu mīlestība pret citiem cilvēkiem.

Daudzi domā, ka varena ticība ir galvenā garīgā brieduma pazīme. Bet es ticu, ka dzīve mīlestībā ir patiesā garīgā brieduma pazīme, un es zinu, kā tā iedod spēku arī mūsu ticības ceļam.

Bībele māca, ka ticība darbojas caur mīlestību. Galatiešiem 5:6 teikts, ka ticība, kas darbojas mīlestībā, ir visa atslēga. Mīlestība nav tikai mūsu sacītie vārdi vai kāda abstrakta definīcija; mīlestība ir rīcība.

Centieni dzīvot ticībā bez mīlestības ir kā lukturītis bez baterijas. Mums jārūpējas, lai mūsu “mīlestības baterija” vienmēr būtu uzlādēta, citādi arī ticība nedarbosies! Es ticu, ka kristieši sastopas ar problēmām tieši tad, kad nav uzcītīgi dzenušies pēc attiecībām ar Dievu un mīlestības, kā ārkārtīgi svarīgas savas ticības dzīves daļas.

Tāpēc dzenies pēc mīlestības dzīves, un tu redzēsi, kā pieaug un nostiprinās arī tava ticība. Ja Dieva mīlestība iet visam pa priekšu, tad pārējais sakārtosies pats no sevis.

Lūgšanas piemērs

“Dievs, es zinu, ka bez mīlestības mana ticība ir bezvērtīga. Palīdzi man dzīvot tā, lai no manis pāri plūstu Tava mīlestība. Palīdzi man saņemt Tavu mīlestību un dot to tālāk citiem.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon