Gars Pret Miesu

Gars pret miesu

“[Nerimstoši] staigājiet un dzīvojiet [Svētajā] Garā [atsaucīgi Garam un Viņa vadīti], tad jūs miesas kārību [cilvēka dabu bez Dieva] savaldīsit.” (Galatiešiem 5:16)

Tāpat kā zirgs, kas ir apmācīts vienmēr pavērst savu ausi uz saimnieka balss pusi, tā arī mums jābūt gataviem sekot tam Kungam it visur, kur vien Viņš vada; un ne tikai tad, kad mums pašiem tas šķiet labi un pareizi, jo ne vienmēr mums tas patiks, ko Viņš liek darīt.

Mums jāsaprot, ka, lai sekotu Dievam, reizēm miesai ir jāsaka nē, un kad tas notiek, miesa cieš. Ir reizes, kad mēs skaistā skrējienā dodamies kādā virzienā, kad pēkšņi Saimnieks liek mums apstāties un vada pilnīgi pretējā virzienā. Mums sāp, ja nevaram dabūt, ko gribam, bet galu galā mēs saprotam, ka Dieva ceļi vienmēr ir labāki.

Šodienas pantā apustulis Pāvils runā par karu starp Garu un miesu. Ja sekojam Gara vadībai, mēs vairs neapmierināsim miesas kārības, kas ved mūs prom no Dieva plāna. Šajā pantā nav teikts, ka miesas kārības pazudīs; ar tām mums būs jācīnās vienmēr. Tomēr, ja izvēlamies Gara vadību, mēs vairs nekalposim miesas kārībām, līdz ar to velnam vairs nebūs teikšanas.

Izvēloties sekot Dieva vadībai, mēs sajutīsim sevī cīņu. Parasti mūsu miesa un Dieva Gars nav vienisprātis, un mūsos ir kārdinājums likt miesai justies ērti. Mums visiem ir jāiemācās pakļauties Dieva Garam un uzvarēt miesas kārības. Apņemies šodien, ka neļausi savai miesai sevi vadīt, bet sekosi Dieva Gara vadībai.


Dieva vārds šodienai: Dievs vēlas tev dot pašu labāko.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon