Nepalaid garām svētību

Nepalaid garām svētību

“Labi tam (svētīts, veiksmīgs un apskaužams), kas vienmēr Dievu bīstas [neatkarīgi no apstākļiem]. Bet, kas nocietina savu sirdi, iekritīs nelaimē!” (SALAMANA PAMĀCĪBAS 28:14)

Dievs varētu uz mums runāt daudz un dažādos veidos, tomēr, ja nocietinām savu sirdi un atsakāmies pakausīt tam, ko Viņš saka, mēs palaidīsim garām svētības, kuras Viņš vēlas mums dāvāt. Atceros laiku, kad katrs nieks, ko Dievs no manis sagaidīja, un viss, ko es darīju, lai arī zināju, ka tas nav Viņa prāts, starp mums izvērtās par boksa maču. Bija vajadzīgas dienas, nedēļas, mēneši un reizēm pat gadi, lai es beidzot pieņemtu, ka Dievs nemainīs Savu nodomu attiecībā uz to, ko ir man teicis.

Kad beidzot spēju padoties Viņa nodomam, viss nokārtojās ātri un saskanīgi, svētījot mani daudz vairāk, kā es būtu spējusi to iedomāties. Ja vien es būtu izdarījusi, ko Viņš man lika jau pašā sākumā, tad būtu iztikusi bez liekām problēmām un grūtībām.

Liela daļa no mums esam stūrgalvīgi pieķērušies saviem plāniem, pat ja redzam, ka tie neizdodas. Bet mēs arī varam mācīties būt jūtīgi pret Dievu, Viņa balsi un Viņa Gara vadību. Mūsu gars ir radīts, lai sazinātos ar Dievu. Viņš runā caur mūsu intuīciju un apziņu, lai pasargātu no sarežģījumiem un mācītu, kas ir pareizi, kas nepareizi. Tad caur Savu Garu Viņš palīdz mums izvēlēties to, kas ir pareizs un labs.

Es tevi iedrošinu šodien novērsties no savas stūrgalvības, kas varētu būt ienākusi tavās attiecībās ar Dievu, un dzīvot ar Viņu, saglabājot mīkstu sirdi, kas ilgojas dzirdēt un paklausīt Viņa balsij.


Dieva vārds šodienai: Labāk pieķerties Dieva nodomiem, nevis saviem plāniem.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon