Nesarežģī

Nesarežģī

“Bet es baidos, ka čūska, kas ar savu viltību piekrāpa Ievu, tāpat nesamaitā arī jūsu domas un nenovērš no vienkāršības un skaidrības, kas ir Kristū.” (2. KORINTIEŠIEM 11:3)

Dievs tiešām ilgojas, lai mūsu attiecības un saziņa ar Viņu būtu vienkārša, bet velns ir sagrozījis mūsu izpratni par lūgšanu, jo viņš ne tikai zina, cik tā ir spēcīga, bet arī to, cik tai būtu jābūt mums pieejamai un vienkāršai.

Pajautā sev – “Kāpēc gan, lai Dievs būtu radījis mūs saziņai un sadraudzībai ar Sevi, un tad to visu sarežģītu?” Dievs neko nesarežģī; Viņš ir parūpējies par vienkāršu un baudāmu veidu, kā lūgt un pavadīt ar Viņu laiku. Sātans vēlas, lai mēs ticētu, ka lūgšanām jābūt garām un mums jāseko kādai iepriekš izstrādātai formulai. Sātans ap lūgšanām ir izvērtis noteikumu un nosacījumu tīklu, kas nozog jebkādu radošumu un brīvību, ko Dievs vēlas, lai mēs lūgšanā baudītu. Viņš cenšas ierobežot mūsu ticību un pārliecināt mūs, ka vispār jau neesam cienīgi sarunāties ar Dievu un nemaz nespējam dzirdēt Dieva balsi.

Ja mēs tomēr lūdzam, velns vienmēr mēģina mūs nosodīt, sakot, ka nelūdzam pietiekami daudz vai lūdzam nepareizi, un mūsu lūgšanas tāpat neko neietekmē. Tāpat, kad esam lūgšanās, viņš mēģina novērst mūsu uzmanību. Šo iemeslu dēļ cilvēkiem bieži šķiet, ka lūgšana ir kaut kas sarežģīts un nenes vēlamos rezultātus, līdz ar to nododas tai tikai retu reizi.

Šķiet, vairums cilvēku ir neapmierināti un vīlušies ar savu lūgšanu dzīvi. Tomēr pārmaiņas ir iespējamas! Mēs varam lūgt vienkāršas, sirsnīgas lūgšanas ticībā un zināt, ka Dievs dzird un atbild.


Dieva vārds šodienai: Lai tevi sasilda šī atziņa – “Māsa (vai brāli), nesarežģī!”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon