Gaidi uz Dievu

Gaidi uz Dievu

“Esi kluss Tā Kunga priekšā un gaidi uz Viņu.” (PSALMS 37:7)

Man ir svarīgi dzirdēt no Dieva katru dienu, un es vēlos dzirdēt no Viņa par visu, kas man būtu jāzina. Ja apņemsimies nerīkoties, balstoties savās miesas iegribās vai emocijās, mēs spēsim sadzirdēt Dievu daudz skaidrāk. Ja nogaidīsim, kamēr esam pārliecināti, ka tik tiešām dzirdējām Dieva balsi un norādījumus, un tikai tad spersim nākamos soļus, mēs tiksim svētīti. Un tad ir svarīgi rīkoties un darīt to, ko Dievs mudina, pat ja tas šķiet grūti.

Pirms vairākiem gadiem es sāku kolekcionēt klasiskās filmas, jo televīzijā vairs nebija nekā prātīga, ko skatīties. Kādu dienu pastkastītē nonāca žurnāls, kurā bija uzskaitītas vairākas labas, tīras filmas. Tā vien šķita, ka Dievs ielicis man rokās iespēju tikt pie jaunām filmām. Es aizrāvos un nolēmu pasūtīt aptuveni piecpadsmit filmas. Es pasūtījumu atliku uz pāris dienām, bet, kad pie tā atkal atgriezos, manas emocijas un aizrautība bija mazinājusies, un es pasūtīju vien divas filmas. Tas ir vienkāršs piemērs, bet šis princips ir attiecināms uz daudzām dzīves jomām.

Rīkojoties vien entuziasma pilnās emocijās, mēs bieži kļūdāmies. Es saku – “Lai norimst emocijas, tad pieņem lēmumu”. Tiešām jābrīnās, cik liela loma ir labam nakts miegam, lai mēs spētu paraudzīties uz notiekošo citādāk.

Es iedrošinu tevi iemācīties gaidīt. Emocijas nāks un ies, enerģija atnāks un pazudīs, tām reti mūs vadot pretim Dieva noliktajam mērķim. Ja ļausim, lai mūs vada Dieva Vārds un gudrība, nevis mūsu pašu emocijas, Dievs vienmēr vedīs mūs pretim kam labam.


Dieva vārds šodienai: Norimsti emocijās, un tad pieņem lēmumu.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon