Droši jautā!

Droši jautā!

“Un šī paļāvība (pārliecība, drosmes privilēģija) mums ir uz Viņu, [mēs esam droši] ka Viņš klausa mūs, ja ko lūdzam (izsakām jebkādu lūgumu) pēc Viņa prāta (saskaņā ar Viņa paša plānu).” (1. JĀŅA 5:14)

Es tevi gribu iedrošināt būt pilnam paļāvības, kad ej pie Dieva lūgšanā. Dievs ilgojas, lai mēs izbaudītu lūgšanu laiku, taču tas nebūs iespējams, ja baidīsimies kļūdīties. Viņš apsola mūs uzklausīt un atbildēt, ja lūdzam saskaņā ar Viņa gribu. Bet ko tad, ja lūdzam to, kas nav Viņa griba? Jā, mums ir jālūdz saskaņā ar Dieva gribu, cik vien tas ir mūsu spēkos, tomēr mēs nedrīkstam ļaut ienaidniekam mūs iebaidīt tik ļoti, ka baidāmies lūgt Dievam pēc tā, kas ir mūsu sirdī.

Sliktākais, kas varētu notikt, ja lūdzam pēc tā, kas nav Dieva griba, ir tas, ka mēs nesaņemsim prasīto, un arī tas ir tikai mūsu labumam! Dievs pazīst mūsu sirdi, un Viņš nedusmosies, ja kļūdīsimies un lūgsim pēc kaut kā tāda, kas nav Viņa prāts. Mums nav ar drebēšanu jāiet pie Viņa troņa, baidoties, ka mēs varētu pieļaut kādu kļūdu vai Viņš būs neapmierināts, ja prasīsim pārāk daudz. Es pati mēdzu Dievam lūgt visu, ko vēlos un kas man ir vajadzīgs, pieturoties pie Viņa Vārda, un tad beigās es saku – “Dievs, ja kaut kas no tā, ko es lūdzu, man nav piemērots, es uzticos Tev, ja izvēlēsies man to nedot.” Droši dodies pie Viņa ticībā, sagaidot, ka Viņš atbildēs.


Dieva vārds šodienai: Jautā un prasi droši!

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon