Vai tu Viņā klausies?

Vai tu Viņā klausies?

“Par to mums būtu daudz ko runāt, bet ir grūti darīt to saprotamu, tāpēc ka jūs esat kūtri palikuši dzirdēt.” (EBREJIEM 5:11)

Vai esi kādreiz saticis cilvēku, kurš it kā uzdod jautājumu, bet nekad neklausās dotajās atbildēs, vai arī pats atbild uz saviem jautājumiem? Ir grūti ar tādu cilvēku sarunāties – cilvēku, kurš nevēlas klausīties. Esmu pārliecināta, ka Dievs nenopūlas runāt ar cilvēkiem, kas rīkojas līdzīgi. Ja es neklausīšos Viņā, tad Viņš atradīs kādu citu, kurš ilgojas dzirdēt, kas Dievam sakāms.

Ebrejiem 5:11 tiekam brīdināti, ka varam arī neiemācīties noderīgus dzīves principus, ja mūsu ausis būs kļuvušas nedzirdīgas. Sirds, kas gatava ieklausīties, neļaus mūsu garīgajai dzirdei pazust. Cilvēks ar dzirdīgu sirdi neklausīsies Dievā vienīgi tad, kad ir nonācis grūtībās vai kad nepieciešama Dieva palīdzība, bet gan viņš ilgosies dzirdēt, kas Dievam sakāms par ikvienu viņa dzīves jomu.

Kad sagaidām, ka kāds cilvēks mums ko teiks, mēs viņam pievēršam visu savu uzmanību; mūsu ausis ir gatavas dzirdēt viņa balsi. Tieši tāpat tas ir attiecībās ar Dievu – mums katru dienu vajadzētu dzīvot, sagaidot, ka Viņš runās, un ieklausoties Viņa balsī.

Jēzus teica, ka cilvēkiem ir ausis, lai dzirdētu, tomēr tie nedzird, un tiem ir acis, lai redzētu, tomēr tie neredz (sk. Mateja 13:9-16). Viņš nerunāja par fizisku dzirdēšanu un redzes spējām, bet gan par garīgām ausīm un acīm, kas tiek atdarītas, kad piedzimstam Dieva valstībā. Lai dzirdētu Dieva balsi, mums jāklausās ar garīgajām ausīm. Mums ir dots viss, lai dzirdētu no Dieva, bet mums ir arī jātic, ka tiešām spējam sadzirdēt Viņa balsi. Visi Dieva apsolījumi piepildās mūsu dzīvē caur ticību, tāpēc jau šodien sāc ticēt, ka tu vari dzirdēt un arī dzirdi Dieva balsi.


Dieva vārds šodienai: Izmanto savas garīgās ausis.

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon