Iemācies uzticēties Dieva plānam

Iemācies uzticēties Dieva plānam

“Pavēli tam Kungam savu ceļu un ceri uz Viņu, gan jau Viņš tad darīs.” — Psalms 37:5

Tu vari vienkāršot savu dzīvi, iemācoties attīstīt savu uzticību Dievam. Pārāk bieži mēs paši sev neļaujam uzticēties. Iespējams, iepriekš tava uzticība ir bijusi pārāk bieži pievilta, varbūt tu esi ļoti neatkarīgs un pašpietiekams cilvēks. Pat ja tā tas ir, ārkārtīgi svarīgi mums iemācīties uzticēties Dievam.

Ir viegli padoties spiedienam un stresam, cenšoties pašam tikt galā ar savu dzīvi, tomēr tas nekad neizdosies. Dieva plāns tāpat vienmēr ir labāks par tavējo. Cilvēks, kurš uzticas Dievam, zina, ka Viņa ceļš ir pats labākais.

Uzticēšanās gan neatnāk kādā mistiskā veidā. Uzticēšanās pieaug, mums sperot ticības soļus un piedzīvojot Dieva uzticamību. Tev nāksies stāties pretim šaubām, bailēm, nedrošībai, iespējams, pat savai dziļajai neatkarībai, lai tu spētu dzīties pēc dzīves, ko raksturo pilnīga paļāvība uz Dievu. Kad būsi to iemācījies, tev nenāksies vairs tik ļoti nopūlēties, lai sakārtotu savu dzīvi.

Uzticība Dievam mūsu dvēselei sniedz pārdabisku mieru, ļaujot mums dzīvot vienkāršāk un brīvāk – tieši tā, kā Viņš to vēlas. Pat ja tu to nesaproti, uzticies Viņam, un piedzīvo Viņa brīvību un atpūtu.


Lūgšanas piemērs

“Dievs, Tavi ceļi ir labāki par manējiem, un es zinu, ka, uzticoties pats saviem spēkiem, nekur tālu netikšu. Es uzticos Tev. Pat ja visu līdz galam neizprotu, es izvēlos uzticēties Tev, zinot, ka Tu darīsi visu, lai piepildītu Savu plānu.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon