Ieskatīšanās patiesībai acīs nes laimīgāku dzīvi

Ieskatīšanās patiesībai acīs nes laimīgāku dzīvi

“Pārbaudait paši sevi, vai stāvat ticībā, izmeklējiet paši sevi…” — 2. Korintiešiem 13:5

Neviens nespēj pārvarēt problēmas, līdz neatzīst, ka viņam tādas pastāv. Alkoholiķis, narkomāns, jebkurš cilvēks, kurš ir zaudējis kontroli pār savu dzīvi, ir nolemts ciešanām, līdz atzīst – „Man ir problēma un man vajadzīga palīdzība, lai ar to tiktu galā.”

Lai arī ir tādas problēmas, kas radušās kāda cita pāridarījuma dēļ – mums nav jāļauj šai problēmai dzīt saknes vēl dziļāk un pārņemt kontroli pār visu mūsu dzīvi. Iespējams, pagātnes notikumi ir veidojuši mūs tādus, kādi šobrīd esam, bet mums tādiem nav jāpaliek. Mēs varam uzņemties iniciatīvu, sperot pareizos soļus, lai kaut ko mainītu. Un mēs to varam darīt ar Svētā Gara atbalstu un palīdzību.

Lai arī kāda būtu tava problēma, nostājies tai pretī, aci pret aci, un uzņemies arī savu daļu atbildības. Bībele mūs aicina pašiem sevi izvērtēt. Tas varētu šķist nomācoši, bet Jēzus Kristus ir tevī, un Viņš var tev palīdzēt izdzīvot un uzvarēt pagātnes problēmas un pārdzīvojumus.

Ieskaties patiesībai acīs – tas varētu būt jaunas, laimīgākas dzīves sākums!


Lūgšanas piemērs

“Svētais Gars, es negribu dzīvot noliegumā vai bailēs no savām problēmām. Es izvēlos sevi izvērtēt un pieķerties pie problēmu saknes, jo es zinu, ka Tu man vari palīdzēt izraut šīs saknes, lai varu baudīt laimīgāku dzīvi.”

Facebook icon Twitter icon Instagram icon Pinterest icon Google+ icon YouTube icon LinkedIn icon Contact icon